25 Grudzień 2022 – NARODZENIE PAŃSKIE, UROCZYSTOŚĆ

1. Serdeczne podziękowanie  wszystkim osobom, które poświęciły swój czas i pracę na przygotowanie kościoła do Świąt Bożego Narodzenia: p. Józefowi Bieleckiemu, który ofiarował choinki do naszej świątyni; Strażakom z OSP w Kuligowie: p. Mirosławowi Kuligowskiemu, Mateuszowi Kuligowskiemu i Danielowi Jaworskiemu  za transport i obsadzenie choinek. Dziękuję za przygotowanie i wykonanie świątecznych dekoracji paniom: Mirosławie Karasiewicz, Elżbiecie Chrzanowskiej z córką Mają Grażynie Stańczak.  Panu Leszkowi Karasiewicz za wykonanie nowej pięknej szopki. Dziękuję również p. Iwonie i Tomaszowi Bieleckim za dodatkową prace w kościele i wokół świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu w Oktawie Bożego Narodzenia patronują nam:
    – 26 grudnia św. Szczepan, Pierwszy Męczennik – święto
    – 27 grudnia św. Jan, Apostoł i Ewangelista – święto
    – 28 grudnia Św. Młodziankowie, Męczennicy – święto
    – 30 grudnia Św. Rodzina; Jezus, Maryja i Józef – święto
  3. W sobotę 31 grudnia przed Mszą św. o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynne na zakończenie starego roku.
  4. Przyszła niedziela to  I niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.
  5. Wizyta duszpasterska /kolęda/ w naszej parafii to łaska wspólnej modlitwy i przyjęcia Bożego błogosławieństwa. Rozpoczniemy ją po Nowym Roku. Pamiętamy o przygotowaniu Krzyża, zapalonej świecy i wodzie święconej.
  6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli, dużo zdrowia i dobrego tygodnia.

Wizyta Duszpasterska (Kolęda)  02.01. –  07.01. 2023r.

• Poniedziałek 02 styczeń od godz. 16.00, ul. Wojska Polskiego – część I od Załubic w kierunku kościoła do nr 58 włącznie.
  • Wtorek 03 styczeń od godz. 10.00, ul. Wojska Polskiego – część II od nr 56  do nr 27.
  • Środa 04 styczeń od godz. 10.00, ul. Wojska Polskiego – część III od nr 28  do ul. Radzymińskiej.
  • Czwartek  07 styczeń od godz. 16.00, ul. Załubicka, Brzozowa, Zapólna, Modrzewiowa, Cytrynowa, Zakopiańska.
  • Sobota 07 styczeń od godz. 10.00, ul.Radzymińska, Piwna, Choinki, Loretańska, Leśna, Grobla, Podleśna, Sosnowa, Bagienna, Dębinowa.

Gdyby ktoś z ważnej przyczyny nie mógł przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, proszę o kontakt w celu uzgodnienia  innej daty wizyty duszpasterskiej.

Plan kolędy znajdziemy też w gablocie.

25  Grudzień 2022r.

Nd. 25. XII. 2022   NARODZENIE  PAŃSKIE,  UROCZYSTOŚĆ
g.    9.00   + Marię Dobek w 10 rocz. śm. i Edwarda Dobek
g.  11.00   + Annę, Zygmunta i Jadwigę Liszewskich