Relacja video z konsekracji kościoła w Kuligowie

« 1 z 16 »

Konsekracja kościoła w Kuligowie ul. Kościelna 2, Kuligów, 23 sierpnia 2015.

W niedzielę 23 sierpnia Bp Kazimierz Romaniuk, Biskup Senior Diecezji Warszawsko-Praskiej, dokonał konsekracji kościoła w parafii Matki Bożej Loretańskiej w Kuligowie.

źródło: http://diecezja.waw.pl/4287
autor: Magdalena Kowalewska

Zdjęcia z konsekracji kościoła część 1:

« 1 z 4 »

Zdjęcia z konsekracji kościoła część 2 – autorstwa p. Dagmary Jaworskiej:

« 1 z 11 »