30 Październik 2022 – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. W poniedziałek przed Mszą św. o godz. 17.30 ostatnie nabożeństwo październikowe. Msza św. w int. uczestników Nabożeństw Różańcowych 16 listopada o godz.18.00.
  2. We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. To dzień naszej refleksji nad życiem i modlitwą za zmarłych. W tym dniu Msza św. w naszym kościele o godz. 9.00. O godzinie 11.00  na cmentarzu w Załubicach procesja z modlitwą za zmarłych, a po niej o godz. 12.00 Msza św.
  3. W środę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 18.00. Nabożeństwo z modlitwą obejmującą imiona i nazwiska naszych bliskich o godz. 17.30.
  4. W dniach od 1 do 8 listopada każdego dnia oktawy można zyskać i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące odpust zupełny. Warunkiem do tego jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii świętej, pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa ofiarowana za zmarłych w tym Ojcze nasz i wierze w Boga.
  5. W dalszym ciągu przyjmujemy  na wypominki na kolejny rok. Wypominki roczne obejmują modlitwę za zmarłych w każdą niedzielę o godz. 10.30, oraz Msze św. odprawiane przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca. Ogarniając modlitwą zmarłych, składamy dobrowolne ofiary wpisując imiona i nazwiska zmarłych. Możemy wykorzystać kartki wyłożone przy wyjściu z kościoła.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek od godz.17.30. Msza święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz.18.00. W tym dniu zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa. W I sobotę miesiąca, Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 18.00. Przed Mszą św. o godz. 17.30 modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem.
  7. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają modlitewniki. To kolejny znak w przygotowaniu do tego ważnego wydarzenia w ich życiu. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. 
  8. Wszystkim parafianom, działkowiczom i gościom życzę zdrowia, dobrego duchowego przeżycia tych szczególnych dni  i  spokojnego, błogosławionego tygodnia.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Intencje Mszalne

 30 Październik – 06 Listopad 2022r.

Nd. 30.X. 2022    31  NIEDZIELA ZWYKŁA                      
g.    9.00     Int. zam.           
g.  11.00     Int. zam.
Różaniec
Pn.  31. X      
g. 17.30  Różaniec
g. 18.00  + Mieczysława, Zofię i Józefa Surdejów
Wt.  01. XI    UROCZYSTOŚĆ  WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH
g.   9.00  + Henryka Łaszcz  /1/                            
g. 11.00  Procesja na cmentarzu z modlitwą za zmarłych – Załubice                           
g. 12.00  Msza św. – cmentarz Załubice
Śr.  02. XI    WSPOMNIENIE  WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH                           
g. 17.30   Nabożeństwo za zmarłych
g. 18.00  W intencji zmarłych polecanych w wypominkach
Czw. 03. XI    g.   7.00  W int. Parafii
Pt.  04. XI     g. 18.00  + Henryka Łaszcz  /2/
Sob. 05. XI     
g. 17.00  Dzięk. O Boże błog. i łaski dla p. Reginy i Stanisława Popińskich w 50 rocz. ślubu.
g. 17.30 Różaniec
g. 18.00  O Boże błog. i łaski, opiekę Matki Bożej dla dzieci i ich rodziców
Róży Różańcowej św. Jana Pawła II
Nd. 06.XI. 2022    32  NIEDZIELA ZWYKŁA                      
g.    9.00     + Henryka Łaszcz  /3/         
g.  11.00     Int. zam.
Nabożeństwo Eucharystyczne