18 Wrzesień 2022 – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tym roku pod hasłem: „Słuchajcie”.
  2. Spotkanie  dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej dziś po Mszy św. o godz. 11.00.
  3. „ I ślubuję Ci”, to hasło tegorocznego Marszu dla Życia i Rodziny, które odbędzie się w dniu dzisiejszym 18 września w Warszawie. Inicjatorem oraz organizatorem Marszu jest Centrum Życia i Rodziny. Po raz siedemnasty o godz. 11.00 z warszawskiego Placu Zamkowego wyruszy w kierunku Bazyliki św. Krzyża Marsz Życia i Rodziny, aby zamanifestować poparcie dla tradycyjnego rozumienia rodziny, ochrony życia odpoczęcia do naturalnej śmierci oraz budowaniu wspólnoty kochającej życie i rodzinę.
  4. W środę 21 września przypada święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, a w piątek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  5. W piątek 23 września o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
  6. Serdecznie dziękuję tym wszystkim parafianom i gościom, którzy dotychczas zasilili nasz fundusz przeznaczony na sprzątanie i dekorację Kościoła. Przypominam i zachęcam te rodziny i osoby, które jeszcze tego nie uczyniły, a których sytuacja materialna na to pozwala, aby składały zdeklarowaną kwotę.
  7.   V Diecezjalny Dzień Seniora  Diecezji Warszawsko – Praskiej odbędzie się 24 września w Sanktuarium św. Ojca Pio na Gocławiu w Warszawie przy ul. Fieldorfa 1 o godz. 11.00.
  8. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywającym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

18 – 25 Wrzesień  2022r.

Nd. 18.IX. 2022    25  NIEDZIELA ZWYKŁA
g.    9.00      + Irenę i Jerzego Trosińskich; Annę i Piotra Bombik
g.  11.00      Int. zam.
Pn.  19. IX       g. 19.00  + Jadwigę, Kazimierza i Zdzisława Jabłońskich
Wt.  20. IX       g.   7.00  W int. Parafii
Śr.  21. IX       g. 19.00  + Zm. Bernadyna Mianowskiego w 3 rocz. śm.
Czw. 22. IX      g.   7.00  + Jolantę Teresę Bielecką  /1/
Pt.  23. IX      g. 19.00  + Jolantę Teresę Bielecką  /2/
Sob.  24. IX       g. 19.00  + Adama Bieleckiego
Nd. 25.IX. 2022    26  NIEDZIELA ZWYKŁA