17 Kwiecień 2022 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

  1. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych i czwarty dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Msze św. w/g porządku niedzielnego o godz. 9.00 i 11.00. Taca na Katolicki Uniwersytet lubelski.
  2. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas, pracę i środki,  by  pomóc całej naszej wspólnocie w przeżywaniu Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych. W sposób szczególny dziękuję paniom: Mirosławie Karasiewicz, p. Grażynie i Tadeuszowi Stańczak, Elżbiecie Chrzanowskiej, Mai Chrzanowskiej za pomoc w przygotowaniu ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję p. Leszkowi Karasiewiczowi, p. Iwonie i Tomaszowi  Bieleckim za dodatkowe prace na rzecz naszej świątyni. Paniom z Towarzystwa Gospodyń Wiejskich za przygotowanie palm na niedzielę palmową. Dziękuję p. Konradowi Karasiewiczowi, prezesowi OSP w Kuligowie i Mirosławowi Kuligowskiemu oraz straży za pomoc w Wielką Sobotę i tradycyjne czuwanie przy Grobie Pańskim. Dziękuję p. organiście Włodzimierzowi  Karasińskiemu za uświetnieni liturgii grą i śpiewem liturgicznym; ministrantom w przygotowaniu Liturgii oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Ołtarza Przechowania i Grobu Pańskiego. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W piątek 22 kwietnia o godz.18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po nabożeństwie Msza św. Z racji Oktawy Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.
  4. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do  I Komunii św. w najbliższą sobotę 23 kwietnia o godz. 9.30, a w niedzielę 24 kwietnia po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku obchodzić będą rocznicę I Komunii św.
  5. Za tydzień 24 kwietnia Święto Miłosierdzia Bożego. Taca na dzieła charytatywne  Caritas w naszej diecezji.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Intencje Mszalne 17  – 24 Kwiecień  2022r.

NIEDZIELA    17. IV. 2022    NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO
g.   6.00   REZUREKCJA        W int. Parafian         
g. 11.00   Int. zam.
PONIEDZIAŁEK  18. IV        II  Dzień Świąt Wielkanocnych

                                           Poniedziałek w oktawie Wielkanocy
g.   9.00  Int. zam.
g. 11.00  + Feliksa Czarnowskiego
Wtorek        19. IV     g.   7.00  + Genowefę Jusińską  /1/
Środa           20. IV     
g. 17.30  + Genowefę Jusińską  /2/
g. 18.00  + Kazimierę Bielecką w 19rocz. śm.
Czwartek        21. IV     g. 7.00  + Genowefę Jusińską  /3/
Piątek           22. IV     
g. 17.30  + Genowefę Jusińską  /4/
g. 18.00  + Janinę Garbacz; dziadków Augustyniaków
Sobota          23. IV     
g. 17.30  + Genowefę Jusińską  /5/
g. 18.00  + Irenę Malesa w 11 rocz. śm.; Jadwigę i Jana Getka
Nd.  24. IV. 2022    II  NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO
g.   9.00   + Leokadię i Jana Baranowskich; dziadków: Baranowskich i Jusińskich
g. 11.00   + Adama Getka w 12 rocz. śm.