26 Grudzień 2021 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

1. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które poświęciły swój czas i pracę na przygotowanie kościoła do Świąt Bożego Narodzenia: Rodzinie z działek, która ofiarowała choinki do naszej świątyni; panom z OSP w Kuligowie: Mirosławowi Kuligowskiemu, Mateuszowi Kuligowskiemu, Krystianowi Szkolnik i Oskarowi Mianowskiemu za transport i obsadzenie choinek. Dziękuję za przygotowanie i wykonanie świątecznych dekoracji paniom: Mirosławie Karasiewicz, Elżbiecie Chrzanowskiej z córką Mają; za transport i niezbędne prace panom; Tadeuszowi Stańczak i Leszkowi Karasiewicz. Dziękuję również p. Iwonie i Tomaszowi Bieleckim za dodatkową pomoc w kościele. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek 27 grudnia przypada święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty; we wtorek Święto Świętych Młodzianków, Męczenników.
  3. W piątek 31 grudnia przed Mszą św. o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynne na zakończenie starego roku. Z racji przypadającego w piątek ostatniego dnia roku kalendarzowego Biskup Diecezji udziela wszystkim przebywającym na terenie Diecezji dyspensy od piątkowego postu.
  4. W sobotę 1 stycznia Nowy rok i Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 9.00 i 11.00.
  5. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.
  6. Wizyta duszpasterska /kolęda/ w naszej parafii to łaska wspólnej modlitwy i przyjęcia Bożego błogosławieństwa. Rozpoczniemy ją po Nowym Roku. Pamiętamy o przygotowaniu Krzyża, zapalonej świecy i wodzie święconej.
    Wizyta Duszpasterska ( Kolęda)  03.01. –  07.01. 2020r.Poniedziałek  03 styczeń od godz. 16.00, ul. Wojska Polskiego – część I
    Od  Załubic w kierunku kościoła do nr 58 włącznie.
    Wtorek  04 styczeń od godz. 10.00, ul. Wojska Polskiego – część II
    Od nr 56  do nr 27.
    Środa  05 styczeń od godz. 10.00, ul. Wojska Polskiego – część III
    Od nr 28  do ul. Radzymińskiej.
    Piątek 07 styczeń od godz. 10.00, ul. Radzymińska, Piwna, Choinki, Loretańska, Leśna, Grobla.
    Gdyby  ktoś  z ważnej przyczyny nie mógł przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, proszę o kontakt w celu uzgodnienia  innej daty wizyty duszpasterskiej. Plan kolędy znajdziemy też w gablocie i na stronie internetowej
  7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dużo zdrowia, błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Intencje Mszalne  26  Grudzień 2021 – 2 Styczeń 2022r.

Nd.  26. XII. 2021    ŚWIĘTO  ŚWIĘTEJ  RODZINY:  JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
Poniedziałek  27. XII    g. 18.00   Int. zam.
Wtorek          28. XII    g.   7.00   Int. wolna
Środa            29. XII    g. 18.00   Int. wolna
Czwartek       30. XII    g.   7.00   W int. Parafian
Piątek           31. XII
g. 17.30  Nab. dziękczynne. na zakończenie starego roku
g. 18.00 + Sylwestra Grzeszkiewicz; Antoniego i Alinę Nerć;
Dziadków Dąbrowskich; Mariannę i Franciszka
Sobota         01. I        Uroczystość  Świętej Bożej Rodzicielka
g.  9,00   O Boże błog. i łaski, opiekę Matki Bożej dla dzieci i ich rodziców Róży Różańcowej św. Jana Pawła II
Nd.  02. I. 2022    II  Niedziela po Narodzeniu Pańskim
g. 9.00   Int. zam.
g. 11.00  + Ewę Poszust w 2 rocz. śm.