19 Grudzień 2021 4 NIEDZIELA ADWENTU

1. Serdecznie dziękuję za udział w Rekolekcjach i adwentową spowiedź tym, którzy mogli i chcieli przyjąć daną od Boga łaskę. Pozostałych zachęcam i zapraszam do przyjęcia sakramentu pokuty przed świętami, aby Bóg narodził się we wszystkich naszych duszach. Możliwość spowiedź w tym tygodniu przed każdą Mszą świętą.
  2. Dziś przypada 1 rocznica święceń biskupich Bpa Jacka Grzybowskiego. W swoich modlitwach  polecajmy Bogu i prośmy o opiekę Ducha świętego dla dalszej posługi ks. Biskupa w naszej Diecezji.
  3. Roraty, adwentowa Msza św. ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiane są w tym tygodniu od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W najbliższy piątek 24 grudnia wigilia. Pasterka tradycyjnie o godz. 24.00. Taca z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia, a w drugi dzień Świąt na budowę nowych Kościołów w diecezji. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. według porządku niedzielnego o godz. 9.00 i 11.00.
  5. Można jeszcze zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny oraz nabyć świece Caritas z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło pomocy Dzieciom.
  6. Wizyta duszpasterska /kolęda/ w naszej parafii to łaska wspólnej modlitwy i przyjęcia Bożego błogosławieństwa. Rozpoczniemy ją po Nowym Roku. Pamiętamy o przygotowaniu Krzyża, zapalonej świecy i wodzie święconej. Dokładny rozkład  kolędy zostanie przekazany w najbliższą niedzielę.
  7. Wszystkim życzę dobrego duchowego przeżycia ostatniej IV niedzieli adwentu i spokojnego, błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  19  Grudzień 2021r.

Nd.  19. XII. 2021     IV  NIEDZIELA  ADWENTU

g.   9.00   + Stanisława Kur

Poniedziałek  20. XII    g. 18.00   + Feliksę, Leonarda, Stanisława, Zdzisława Sosińskich Halinę i Leonarda Dąbrowskich

Wtorek          21. XII    g.   7.00   + Józefę Koc w 9 rocz. śm.

Środa            22. XII    g. 18.00   + Lucynę Buraczewską w 1 rocz. śm.

Czwartek       23. XII    g.   7.00   W int. Parafian

Piątek           24. XII