12 Grudzień 2021 – 3 NIEDZIELA ADWENTU

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  2. Na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie zebraliśmy w minioną niedzielę 270 złotych. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  3. Ze względu na spowiedź rekolekcyjną w Radzyminie, w tym tygodniu w poniedziałek i środę zamiast Mszy św. wieczornej będzie Msza św. rano o godz. 7.00.
  4. Osoby które nie mogą przybyć do Kościoła a chciałyby przed świętami wyspowiadać się i przyjąć Komunię świętą proszę o zgłaszanie do zakrystii.
  5. Roraty, adwentowa Msza św. ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiane są codziennie z wyjątkiem niedziel – od poniedziałku do soboty.
  6. Codziennie w naszym kościele możemy zaopatrzyć się w opłatki na stół Wigilijny. W ramach wigilijnego dzieła pomocy dzieciom są także świece Caritas, które możemy nabywać w zakrystii.
  7. Tych którzy w tym roku jeszcze nie zdążyli lub zapomnieli przekazać zdeklarowanej składki na sprzątanie kościoła, prosimy o dopełnienie tego zobowiązania.
  8. W tym tygodniu zapraszamy na rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Odbędą się one w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę tj. 17, 18 i 19 grudnia. Poprowadzi je ks. dr Łukasz Szkarłat z parafii M B Loretańskiej w Warszawie. Każdego dnia będą dwie Msze św. z nauką rekolekcyjną. Spowiedź rekolekcyjna w sobotę 18 grudnia na każdej Mszy św.; Skorzystajmy z tej łaski osobiście, zachęcając do tego nasze  rodziny. Proszę rodziny, by zgłaszały swoich bliskich, które nie mogą przybyć do Kościoła, by nikt nie został na święta bez spowiedzi i Komunii świętej.
  9. Przypominamy, że od 15 grudnia  wchodzą w życie nowe obostrzenia w związku z pandemią (Covid–19). Dotyczy to również miejsc kultu Bożego. Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego i obowiązku zakrywania ust i nosa.
  10. Wszystkim życzę dobrego duchowego przeżycia III niedzieli adwentu i spokojnego, błogosławionego tygodnia.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Intencje Mszalne 12  Listopad  2021r.

Nd.  12. XII. 2021     III  NIEDZIELA  ADWENTU
Poniedziałek  13. XII    g.   7.00   Int. wolna