PLAN NABOŻEŃSTWA DO MATKI BOŻEJ W PARAFII MB LORETAŃSKIEJ W KULIGOWIE DNIA 19 CZERWCA 2021 ROKU NA PAMIĄTKĘ PO NAWIEDZIENU PARAFII PRZEZ NM PANNĘ W IKONIE JASNOGÓRSKIEJ

• 8:45 Godzinki  ku czci Najświętszej Maryi Panny
  • 9:00 Msza św. Rozpoczęcie adoracji Najśw. Sakramentu; litania do Najświętszej Maryi Panny.
  • 10:00 Czuwanie przy Najśw. Sakramencie mieszkańców parafii.
    10:00 – 11:00  Modlitwa różańcowa  / Część Radosna /. Mieszkańcy z ul.: Wojska  Polskiego, Załubicka, Brzozowa, Zapólna, Cytrynowa.
    11:00 – 12:00  Modlitwa różańcowa / Część Światła /. Mieszkańcy z ul.: Radzymińska, Piwna, Choinki, Loretańska; Grobla, Leśna, Podleśna, Sosnowa, Bagienna, Dębinowa.
    12:00  Modlitwa, Anioł Pański… .
    13:00 – 14:00  Modlitwa różańcowa  / Część Bolesna /.  Mieszkańcy z ul.: Okrężna, Kręta, Wrzosowa, Kościelna, Prosta, Lipowa.
    15:00   Godzina Miłosierdzia  ( Koronka do Bożego Miłosierdzia)
    16:00 – 17:00  Modlitwa różańcowa  / Część Chwalebna /. Mieszkańcy z ul.: Nadbużańska, Serocka, Jagielońska, Zakopiańska, Warszawska, Topolowa.
    17.30  Nabożeństwo Czerwcowe. Zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu
    18:00  Msza św. Maryjna.
  • Zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.  Msza św. Maryjna.
  • W czasie czuwania podejmujemy  śpiewy: Pieśni adoracyjne ku czci Najśw. Sakramentu i pieśni Maryjne.