22 Listopad 2020 – 34 Niedziela zwykła – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. W ostatnią niedzielę roku liturgicznego obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Publiczne odmówienie tej modlitwy związane jest z łaską otrzymania odpustu zupełnego.
  2. Od  I  niedzieli Adwentu będzie można w naszym Kościele zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny, które w tym dniu zostaną pobłogosławione dla naszej wspólnoty parafialnej. Możemy również nabywać tradycyjne świece Caritas których dochód przeznaczamy na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  3. Roraty, adwentowa Msza ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiane będą codziennie oprócz niedziel. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z lampionami. W poniedziałki, środy, piątki o godz.18.00  zapraszamy  dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy w oczekiwaniu na przyjście Pana.
  4. Wszystkim życzę dobrego duchowego przeżycia niedzieli  i  spokojnego, błogosławionego tygodnia.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Intencje Mszalne 22 – 29  Listopad  2020r.

Nd.  22. XI    JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA UROCZYSTOŚĆ  
g. 9.00   Int. zamg.
11.00 + Honoratę Kuligowską; Małgorzatę Jusińską
Pn.   23. XI        g.  18.00  + Sylwestra Czesława Grzeszkiewicz /6/
Wt.  24. XI        g.    7.00  Int. wolna
Śr.   25. XI        g.  18.00  Int. wolna
Czw. 26. XI        g.    7.00   Int. wolna
Pt.    27. XI        g.  18.00  Int. wolna
Sob.  28. XI         g.  18.00  Int. zam.
Nd.  29. XI    I  NIEDZIELA  ADWENTU
g. 9.00   Dzięk. – błag. o łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Cecylii Milewskiej
g. 11.00  + Henrykę Woźniak