11 październik 2020 – 28 Niedziela Zwykła

11 październik 2020 – 28 Niedziela Zwykła

1. Obchodzimy dziś XX Dzień Papieski pod Hasłem: „TOTUS TUUS”. Po Mszy św. będziemy mieli okazję wspomóc Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” składają ofiarę do puszki.
  2. W czwartek 15 października wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła; w piątek św. Jadwigi Śląskiej.
  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej dzieci, młodzież oraz dorosłych. Różaniec codziennie; w poniedziałek, środę, piątek oraz sobotę przed Mszą św. o godz. 17.30; we  wtorek  i czwartek po Mszy św. o godz.7.00 . W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Po każdym nabożeństwie będą  rozdawane dzieciom naklejki z tajemnicami, które należy wkleić do zeszytu.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień misyjny. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.
  5. Przyjmujemy już na wypominki na kolejny rok. Wypominki roczne obejmują modlitwę za zmarłych w każdą niedzielę o godz. 10.30, oraz Msze św. odprawiane przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca. Wypominki  jednorazowe są modlitwą odmawianą  w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada w czasie procesji na cmentarzu w Załubicach i we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) 2 listopada, podczas Mszy św. w Kuligowie. Ogarniając modlitwą zmarłych składamy dobrowolne ofiary wpisując imiona i nazwiska zmarłych. Możemy wykorzystać kartki wyłożone przy wyjściu z kościoła. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada, Msza św. w naszej parafii o godz. 9.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz.11.00.
    Procesja na cmentarzu w Załubicach o godz. 11.00, a po niej Msza święta o godz. 12.00.
  6. Solenizantom i solenizantkom tego tygodnia życzymy opieki świętych patronów, Bożego błogosławieństwa, zdrowia i miłości od bliskich. Wszystkim zaś parafianom, działkowiczom i gościom życzę dobrego duchowego przeżycia niedzieli i błogosławionego tygodnia.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Intencje Mszalne 11 – 18 październik  2020r.

Nd.  11. X      28  Niedziela Zwykła
g. 9.00   + Jana Sołowiej
g. 11.00 + Eugeniusza Czerwińskiego w 18 rocz. śm.
g. 12.30 + Zygmunta K. gr.27
Pn.   12. X