04 październik 2020 – 27 Niedziela Zwykła

Piotr Sergiusz Kuligowski, kawaler z parafii MB Loretańskiej – Kuligów
    Marta Kucińska, panna z parafii Niepokalanego Poczęcia NM Panny – Góra Kalwaria
    Zapowiedź II.
    Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej. Polecamy tych narzeczonych modlitwie wiernych.
  2. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na dom siostry Faustyny Kowalskiej w Ostrówku.
  3. Jutro 5 października wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, a w środę 7 października wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej dzieci, młodzież oraz dorosłych. Różaniec codziennie; w poniedziałek, środę, piątek oraz sobotę przed Mszą św. o godz. 17.30; we  wtorek  i czwartek po Mszy św. o godz.7.00 . W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Po każdym nabożeństwie będą  rozdawane dzieciom naklejki z tajemnicami, które należy wkleić do zeszytu.
  5. Za tydzień 11 października będziemy obchodzić XX  Dzień Papieski pod hasłem: Totus Tuus  (Cały Twój). Ogólnopolska zbiórka do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
  6. Wszystkim parafianom, działkowiczom i gościom życzę dobrego duchowego przeżycia niedzieli  i  błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  04 – 11 październik  2020r.

Nd.  04. X      27  Niedziela Zwykła
g. 11.00 Dzięk. O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty w dniu jej urodzin
g. 12.30 + Zygmunta K  gr.20
Pn.   05. X
g.  17.30  Różaniec
g. 18.00  Int. zam.
g. 18.30  + Zygmunta K   gr.21
Wt.  06. X          g.    7.00  + Zygmunta K   gr.22
Śr.   07. X
g.   17.30  Różaniec
g. 18.00  + Zygmunta K   gr.23
Czw. 08. X         g.    7.00   + Zygmunta K   gr.24
Pt.    09. X
g.  17.30   Różaniec
g. 18.00  + Zygmunta K  gr.25
Sob.  10. X
g.  17.30  Różaniec
g. 18.00  + Zygmunta K  gr.26
Nd.  11. X      28  Niedziela Zwykła
g. 9.00   Jana Sołowiej
g. 11.00   + Eugeniusza Czerwińskiego w 18 rocz. śm.
g. 12.30 + Zygmunta K  gr.27