02 Sierpień 2020 – 18 Niedziela Zwykła

02 Sierpień 2020 – 18 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I  niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Eucharystyczna.
  2. We wtorek 4 sierpnia wspominamy św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. W tym dniu z sanktuarium MB Ostrobramskiej w Warszawie wyrusza na Jasną Górę  37 Piesza Praska Pielgrzymka Rodzin.
  3. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w rocznych wypominkach połączona z nowenną do Matki  Bożej Nieustającej Pomocy w środę 5 sierpnia o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. W czwartek  6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 19.00. W parafii Radzymin – odpust.
  5. W piątek 7 sierpnia  przypada pierwszy piątek miesiąca, okazja i możliwość spowiedzi od godz. 18.30.  Msza święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.00.
  6. Spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę 9 sierpnia po Mszy św. o godz. 13.00.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywającym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  02 – 09 Sierpień  2020r.

Nd.  02. VIII      18  Niedziela Zwykła
g. 9.00   + Jana Getka w 13 rocz. śm.
g. 11.00 + Henrykę Woźniak
g. 13.00 + Wiktora w 1 rocz. śm. i Janinę w 11 rocz. śm.
Pn.   03. VIII       g.  19.00  + Marię Fijałkowską w 10 r. śm.
Wt.  04. VIII        g.   7.00  Int. wolna
Śr.   05. VIII        g.  19.00  W int.  pomordowanych mieszkańców Woli 1944 roku
Czw. 06. VIII       PRZEMIENIENIE  PAŃSKIE
g. 19.00  Int. wolna
Pt.   07. VIII       g.  19.00  Int. zam.
Sob. 08. VIII       g.  19.00  W int. dzieci  i rodziców KŻR Jana Pawła II
Nd.  09. VIII      19  Niedziela Zwykła