12 Lipiec 2020 – 15 Niedziela Zwykła

12 Lipiec 2020 – 15 Niedziela Zwykła

1. Msza św. w intencji uczestników nabożeństw czerwcowych w poniedziałek 13 lipca o godz. 19.00.
  2. W środę 15 lipca wspomnienie liturgiczne św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, a 16 lipca NMP z Góry Karmel. Szczególny dzień dla wszystkich noszących szkaplerze Matki Bożej.
  3. Dzieło modlitwy Diecezji Warszawsko – Praskiej w naszej parafii będzie w najbliższy piątek 17 lipca. Każda parafia w naszej Diecezji przeżywa dzień modlitwy w intencji diecezji. Rozpocznie się Godzinkami ku czci NM Panny o godz. 7.45. Przez uczestnictwo we Mszy św., wspólną modlitwę  i  indywidualną adorację przed Najświętszym Sakramentem, będziemy prosić o Boże błogosławieństwo dla wszelkich przedsięwzięć podejmowanych w naszej diecezji. Będziemy także polecać Bogu i prosić o orędownictwo Matki Bożej dla rodzin  naszej parafii: o umocnienie wiary, nadziei i miłości . Do wspólnej modlitwy zapraszamy parafian, w szczególności dzieci, młodzież, wszystkie zespoły modlitewne, działkowiczów i gości. Szczegóły programu w gablocie przy wyjściu z kościoła.
  4. Serdecznie dziękuję tym wszystkim parafianom i gościom, którzy dotychczas zasilili nasz fundusz przeznaczony na sprzątanie i dekorację kościoła. Przypominam i zachęcam te rodziny i osoby, które jeszcze tego nie uczyniły, a których sytuacja materialna na to pozwala, aby składały zdeklarowaną kwotę.
  5. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywającym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  12  – 19 Lipiec  2020r.

Nd.  12. VII      15  Niedziela Zwykła
g. 9.00   + Wiesławę Gałecką
g. 13.00 + Irenę Trosińską w1 rocz. śm. i Jerzego Trosińskiego Annę i Piotra Bombik
Pn.   13. VII       g.  19.00  W intencji uczestników nabożeństw czerwcowych
Wt.  14. VII        g.    7.00  Int. wolna
Śr.   15. VII       g.  19.00  Int. zam.
Czw. 16. VII       g.    7.00  Int. wolna
Pt.   17. VII    DIECEZJALNY  DZIEŃ  MODLITWY
g. 8.00  Int. wolna
g. 18.00 Msza Święta dziękczynna w intencji rodzin naszej parafii
Sob. 18. VII       g.  19.00  Int. wolna
Nd.  19. VII      16  Niedziela Zwykła

Dzieło modlitwy Diecezji Warszawsko – Praskiej
Program Diecezjalnego dnia skupienia w parafii p/w Matki Bożej Loretańskiej w Kuligowie 17 lipiec 2020 r.

17  Lipiec (piątek)
Godz.   7.45 – Godzinki  ku czci Najświętszej Maryi  Panny.
Godz.   8.00 – Msza św.
Godz.   8.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i czuwanie modlitewne.
Godz.   9.00 Modlitwa różańcowa  / Część I, Radosna /
Godz. 11.15 Modlitwa  różańcowa / Część II, Światła /