12 styczeń 2020 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jutro rozpoczyna się okres zwykły.
  2. W tym tygodniu na prośbę ks. Dziekana z Radzymina będę pomagał w kolędzie. Z tej racji Msze św. z wyjątkiem środy (godz. 18.00), będą  odprawiane w naszym kościele o godz. 7.00.
  3. Wszystkim rodzinom, które przyjęły już księdza po kolędzie, za gościnę, wspólną modlitwę, ofiary złożone przy tej okazji składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. Dziękuję za środki przekazane na sprzątanie i kwiaty do kościoła za ubiegły rok i obecny. W nowym roku w sprawie sprzątania zostajemy  przy dotychczasowym rozwiązaniu.
  5. Gdyby ktoś z ważnej przyczyny nie mógł przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, proszę o kontakt w celu uzgodnienia innej daty wizyty duszpasterskiej. O taki kontakt proszę również te rodziny, które nie zostały objęte wizytą, a chciałyby w ten sposób zyskać Boże błogosławieństwo dla swojego domu.
  6. W sobotę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy”. Pamiętajmy, by włączyć tę intencję do naszych modlitw.
  7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Wizyta Duszpasterska ( Kolęda)  13 styczeń. 2020r

Poniedziałek 13. styczeń od godz. 16.00,  ul. Nadbużańska, Okrężna.

Plan kolędy znajdziemy też w gablocie i na stronie internetowej

Intencje Mszalne  12 – 19 styczeń 2020r.

Nd. 12. I. 2020    Święto Chrztu Pańskiego
g. 9.00  + Aleksandra Głowackiego