16 Grudzień 2018 – III Niedziela Adwentu

1. Serdecznie dziękuję za udział w parafialnych rekolekcjach i adwentową spowiedź tym, którzy chcieli przyjąć daną od Boga łaskę. Pozostałych zachęcam i zapraszam do przyjęcia sakramentu pokuty przed świętami, aby Bóg narodził się we wszystkich naszych duszach. Możliwość spowiedź w tym tygodniu przed każdą Mszą świętą.
  2. Osoby które nie mogą przybyć do Kościoła a chciałyby przed świętami wyspowiadać się i przyjąć Komunię świętą proszę o zgłaszanie do zakrystii.
  3. Na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie zebraliśmy w minioną niedzielę 220 złotych. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  4. Ze względu na spowiedź rekolekcyjną w Radzyminie w tym tygodniu w środę zamiast Mszy wieczornej będzie Msza św. rano o godzinie 7.00.
  5. Roraty odprawiane są codziennie z wyjątkiem niedziel – od poniedziałku do soboty.
  6. Można jeszcze w tym tygodniu zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny oraz nabyć świece Caritas z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło pomocy Dzieciom.
  7. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia.

Intencje Mszalne 16 – 23  Grudzień  2018

Nd.  16. XII. 2018   III  Niedziela Adwentu
g. 9.00  + Aleksandra i Zofię Kowalskich; zm. z rodz. Kowalskich.
g. 11.00 + Leonarda i Felicję; Ojca Leonarda i babcię Marię.
Pn.    17. XII   g . 18.00  Int. wolna
Wt.   18. XII   g.    7.00  Int. wolna
Śr.    19. XII   g.    7.00  Dzięk. O szczęśliwy poród, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Marysi Tchórzewskiej.
Czw.  20. XII     g.    7.00  Int. wolna
Pt.     21. XII  g.  18.00 + Michała, Józefa, Zdzisława Surdej.
Sob.  22. XII  g. 18.00  Int. wolna
Nd.  23. XII. 2018   IV  Niedziela Adwentu
g. 9.00  + Romana w 15 rocz. śm. i Jadwigę Kostrzewów.
g. 11.00  + Eugeniusza Zemlak w rocz. śm. Krystynę i Beatkę Zemlak.