4 Listopada 2018 – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu  i  wspólna modlitwa za zmarłych.
  2. Do 8 listopada można uzyskać i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące odpust zupełny. Można jeszcze swoich zmarłych dołączyć do wspólnej modlitwy zwanej wypominkami.
  3. W piątek 9 listopada przypada święto: Rocznica Poświecenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. W niedzielę 11 listopada przypada 100 letnia rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy oddali  swoje życie za niepodległość  naszej Ojczyzny.
  5. Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić X  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „Pakistan przerwać milczenie”. W tym roku krajem reprezentującym współczesne męczeństwo chrześcijan jest Pakistan. Swoją modlitwą i ofiarami będziemy wspierać naszych braci i siostry w wierze.
  6. Za nami miesiąc modlitwy różańcowej. Dziękuje serdecznie tym wszystkim, którzy uczestniczyli w tej pięknej modlitwie Kościoła.
  7. Wszystkim parafianom, działkowiczom i gościom życzę dobrego duchowego przeżycia niedzieli  i  błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne 4 – 11 listopad  2018

Nd.  4. XI. 2018    31  NIEDZIELA ZWYKŁA
g. 9.00  Int. zam.
g. 11.00 + Leonarda Dąbrowskiego; Aleksandra i Walerię.
Pn.    5. XI   g . 18.00   W int. uczestników nabożeństw Różańcowych, o Boże błog, i opiekę Matki Najświętszej.
Wt.   6. XI   g.    7.00   Int. wolna
Śr.    7. XI   g.  18.00   Za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach.
Czw. 8. XI   g.   7.00   Int. wolna
Pt.     9. XI   g.  18.00  O Boże błog i łaski dla członkiń KŻ Różańca p/w Matki Bożej Bolesnej w 35 rocz. powstania.
Sob. 10. XI
g. 16.00  Chrzest
g. 18.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Daniela w 18 rocz. urodzin.
Nd.  11. XI. 2018    32  NIEDZIELA ZWYKŁA
g. 9.00  Int. zam.
g. 11.00  + Pawła Żochowskiego.