22 Lipiec 2018 – 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa patrona podróżujących. Dziękując Panu Bogu za Jego opiekę możemy wesprzeć polskich misjonarzy ofiarą na zakup transportu.
  2. W dniach 28-29 lipca br. organizowana jest pielgrzymka z Warszawy do Ostrówka w ramach 9-cio letniej nowenny w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. W tym roku to już piąta pielgrzymka. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie.
  3. 25 lipca przypada liturgiczne święto św. Jakuba apostoła. 26 lipca wspomnienie Świętych Joachima i Anny , rodziców N M Panny.
  4. Gdyby ktoś z naszych działkowiczów czy wakacyjnych parafian pragnął zyskać Boże błogosławieństwo dla domu i rodziny lub zwyczajnie spotkać się z księdzem na swojej działce proszę o informację w tej sprawie. Chętnych serdecznie zapraszam.
  5. Dziękuję wszystkim, którzy zasilają fundusz na sprzątanie i kwiaty w kościele. Pozostałym przypominam i proszę o solidarność w tej sprawie.
  6. Serdecznie dziękuję Panu Michałowi Ptak za wykonanie nowej studzienki i zabezpieczenia pomieszczeń pod budynkiem plebanii przed zalaniem.
  7. Wszystkim naszym gościom, działkowiczom i parafianom, a szczególnie tym, którzy będą w najbliższym czasie obchodzić swoje imieniny życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne 22 – 29  Lipiec  2018

Nd.  22. VII. 2018   16  NIEDZIELA  ZWYKŁA
g. 9.00  + Mariannę, Feliksa, Włodzimierza, Stanisławę i Tomasza Piwowarskich; Marię, Józefa, Mieczysława Wróblewskich.
g. 11.00 + Czesławę Mianowską
Pn.    23. VII   g. 19.00  Int. wolna
Wt.   24. VII   g.   7.00  Int. wolna
Śr.    25. VII   g. 19.00  Int. wolna
Czw. 26. VII   g.  7.00  Int. wolna
Pt.     27. VII  g. 19.00  W int. uczestników nabożeństw czerwcowych.
Sob.  28. VII   g. 19.00  Dzięk.- błag. Przez wstawiennictwo O. Pio, o Boże błog. i łaski, opiekę Matki Bożej dla p. Krystyny i Mariana w 45 rocz. ślubu i ich dzieci oraz wnuków.

Nd.  29. VII. 2018   17  NIEDZIELA  ZWYKŁA
g. 9.00  O Boże błog. i łaski  dla Marty.
g. 11.00  + Annę i Zygmunta oraz Jadwigę Liszewskich.
g. 15.00  + Kingę Więch