01 Kwiecień 2018 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz.11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja Eucharystyczna i trzeci dzień nowenny Do Bożego Miłosierdzia.
  2. Za tydzień 8 kwietnia Święto Miłosierdzia Bożego. Taca na dzieła Charytatywne  Caritas  w naszej diecezji.
  3. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. w/g porządku niedzielnego o godz. 9.00 i 11.00. Taca na Katolicki Uniwersytet lubelski.
  4. W najbliższy piątek 6-go kwietnia z racji Oktawy Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne. To także pierwszy piątek miesiąca. Istotą obchodzenia pierwszych piątków jest komunia święta do której serdecznie zachęcam.
  5. W najbliższą sobotę 7 kwietnia o godz. 10.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do  I  Komunii świętej.
  6. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas, pracę i środki by pomóc całej naszej wspólnocie w przeżywaniu Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję paniom z Towarzystwa Gospodyń Wiejskich, za trud i przygotowanie palm.
    Dziękuję wszystkim którzy złożyli i zbierali ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: za przywiezienie kwiatów, pracę przy dekoracji ołtarza, grobu i ciemnicy. W sposób szczególny dziękuję pani Mirosławie Karasiewicz, która koordynowała całością prac. Dziękuję naszej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuligowie i wszystkim strażakom którzy pełnili wartę przy grobie, udział w Rezurekcji, oraz za użyczenie stołów na święcenie pokarmów. Dziękuję asyście kościelnej, paniom z kółka różańcowego, młodzieży, lektorom, ministrantom, Bielankom w przygotowaniu liturgii. Dziękuję panu organiście i tym, którzy z życzliwością nas wspomagali. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzę zdrowych, błogosławionych i duchowo owocnych Świąt Wielkanocnych, oraz dobrego wypoczynku i miłych spotkań z bliskimi.

Intencje Mszalne 01  – 08  Kwiecień  2018

Nd.  01. IV. 2018    Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

g. 6.00   REZUREKCJA – W int.  Parafian
g. 11.00 + Helenę Łuniewską  gr. 30

II Dzień Świąt Wielkanocnych
Pn.    02. IV
g.   9.00  int. zam.
g. 11.00 int. zam.
Wt.   03. IV   g.   7.00  + zm. z rodziny (1)
Śr.    04. IV
g. 17.30 + zm. z rodziny (2)
g. 18.00 + Za zmarłych polecanych w wypominkach + Józefę i Aleksandra Sawickich
Czw. 05. IV  g.   7.00  + zm. z rodziny (3)
Pt.     06. IV  g.  18.00   + zm. z rodziny (4)
Sob.  07. IV
g.  17.30   + zm. z rodziny (5)
g. 18.00  O Boże błogosławieństwo, łaski,  opiekę Matki Bożej dla Adriana Mianowskiego

Nd.  08. IV. 2018    Niedziela Miłosierdzia Bożego

g. 9.00      Int. zam.
g. 11.00 + Bolesława Czerwińskiego w 28 r. śm.
g. 12.00 + zm. z rodziny (6)