22 październik 2017 – 29 Niedziela zwykła

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. Każdy z nas na mocy sakramentu Chrztu i Bierzmowania wezwany jest do dawania świadectwa stając się siewcą Bożego Słowa. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Misjonarzach.
  2. W sobotę 28 października przypada liturgiczne Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej dzieci, młodzież oraz dorosłych. Różaniec codziennie po Mszy św.: w niedzielę po Mszy św. o godz.11.00.
  4. Przyjmujemy już na wypominki na kolejny rok. Wypominki roczne obejmują modlitwę za zmarłych w każdą niedzielę przed godz. 11.00, oraz Msze św. odprawiane przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca. Wypominki jednorazowe są modlitwą odmawianą  w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada w czasie procesji na cmentarzu w Załubicach i we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych ( Dzień Zaduszny) 2 listopada  podczas Mszy św. w Kuligowie. Ogarniając modlitwą zmarłych składamy dobrowolne ofiary wpisując imiona i nazwiska zmarłych. Możemy wykorzystać kartki wyłożone przy wyjściu z kościoła. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada, Msze św. w naszej parafii o godz. 9.00 i 10.00. Procesja na cmentarzu w Załubicach o godz. 11.30, a po niej Msza święta o godz. 12.00.
  5. Wszystkim parafianom, działkowiczom i gościom życzę  dobrej  niedzieli i  błogosławionego tygodnia.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Intencje Mszalne

22 październik – 29 październik 2017

Nd. 22. X. 2017,   29 Niedziela zwykła
g. 9.00  + Bogdana Korneman ( int. od ucz. pog.)
g. 11.00 + Helenę Młoduchowską w 22 rocz. śm.; Kazimierza i Feliksa Młoduchowskich; Barbarę i Mariana Dąbrowskich.
Pn.     23. X    g. 18.00 + Bogdana  Korneman ( int. od ucz. pog.)
Wt.    24. X     g. 7.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Elżbiety.
Śr.     25. X   g. 18.00  Dziękczynno – błagalna dla K.Ż. Różańca.
Czw.  26. X   g.  7.00  Za Parafian
Pt.      27. X   g. 18.00 Dziękczynno – błag. W intencji wnuczek: Karoliny, Zuzanny i Weroniki, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
Sob.   28. X
g. 15.00 W int. rodziny.
g. 17,30 O Boże Błogosławieństwo i łaski w rocznicę powstania Róży Różańcowej.
g. 18.00 Błagalna przez wstawiennictwo M. Bożej o nawrócenie i wyjście z nałogu.

Nd. 29. X. 2017,   30  Niedziela zwykła
g. 9.00  + Zofię Rusiniak i Leszka Rusiniak
g. 11.00 + Henryka  Dąbrowskiego