8 październik 2017 – 27 Niedziela zwykła

1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
    Paweł  Henryk Kurbiel, kawaler z parafii Św. Rodziny – Kamionka
    Mirosława Maria Żmijewska, panna z parafii tutejszej, zapowiedź II.
    Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, proszony jest o poinformowanie w kancelarii  parafialnej. Polecamy tych narzeczonych modlitwie wiernych.
  2. Dziś ofiary na tacę przeznaczamy na dom siostry Faustyny Kowalskiej w Ostrówku.
  3. Obchodzimy dziś XVII Dzień Papieski pod Hasłem: ”Idźmy naprzód z nadzieją”. To zaproszenie dla każdego z nas , by w trudach codziennego życia nie załamywać się  ale z nadzieją i ufnością  przezwyciężać wszelkie trudności z Bogiem. Po Mszy św. będziemy mieli okazję wspomóc Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia składając  ofiarę do puszki.
  4. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej dzieci, młodzież oraz dorosłych. Różaniec codziennie po Mszy św.: w niedzielę po Mszy św. o godz.11.00. Dzieci zapraszam do udziału w konkursie różańcowym. Po nabożeństwie  są rozdawane naklejki związane ze 140 rocznicą Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Dla najbardziej gorliwych przewidziane są nagrody.
  5. W przyszłą niedzielę po modlitwie różańcowej zapraszam na krótkie spotkanie z Radą Parafialną.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Intencje Mszalne 08 październik – 15 październik 2017

Nd. 8. X. 2017,   27 Niedziela zwykła
g. 9.00  + Krystynę  i  Adama Bieleckich
g. 11.00 + Janinę  Gawlik
Pn. 9. X    g. 18.00 + Józefę  i  Aleksandra Sawickich
Wt. 10.X     g. 7.00  + Wojciecha  Krawczyńskiego ( int. od ucz. pog.)
Śr. 11. X   g. 18.00 + Józefa  Surdeja
Czw. 12. X   g.  7.00 + Wojciecha  Krawczyńskiego ( int. od ucz. pog.)
Pt. 13.X    g. 18.00 + Zdzisława  Karasiewicza
Sob. 14. X   g. 18.00 + Zdzisława  Karasiewicza