20 sierpień 2017 – 20 niedziela zwykła

1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
    Marcin Augustyniak, kawaler z parafii Podwyższenia Krzyża Św. Dąbrówka
    Dagmara Grześkiewicz, panna z parafii tutejszej, zapowiedź I.
    Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, proszony jest o poinformowanie w kancelarii  parafialnej. Polecamy tych narzeczonych modlitwie wiernych.
  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy odpust ku czci Matki Bożej Loretańskiej. Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Profesor Wiesław Bożejewicz z Warszawy. Po Mszy św. uroczysta procesja. Do wspólnej modlitwy i orszaku procesyjnego zapraszam asystę liturgiczną, Ochotniczą Straż Pożarną, dzieci, młodzież, parafian i wszystkich gości.
  2. W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. w naszej parafii o godzinie 19.00.
  3. Tegoroczne dożynki Diecezji Warszawsko – Praskiej odbędą się w Wołominie27 sierpnia o godz. 13.30 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „ Huragan”. Uroczystą Mszą św. podziękujemy Bogu za tegoroczne zbiory.
  4. Doroczna, dziękczynna procesja do Krzyży w Kuligowie odbędzie się w sobotę 2 września w ramach rekolekcji przed peregrynacją Obrazu Matki Bożej. Wydarzenie to rozpoczniemy Mszą św. w Kościele o godz. 17.00.
  5. Zgodnie z zapowiedzią, dziś zbieramy ofiary do puszek na rzecz pomocy w odbudowie i odrestaurowaniu katedry diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywają w Kuligowie życzę  dobrej  niedzieli  i  błogosławionego tygodnia.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Intencje Mszalne 20  – 27 sierpień 2017

Nd. 20. VIII 2017, 20 niedziela zwykła /ODPUST/

g. 9.00  + int. zam.
g. 11.00  + Za Parafian (Suma Odpustowa)
g. 15.00  + Halinę Buta

Pn.  21. VIII       g. 19.00  + Za  dusze w czyśćcu cierpiące
Wt. 22. VIII       g. 7.00    + Zdzisława Czarneckiego ( int. od ucz. pog.)
Śr.  23. VIII        g. 19.00 + Włodzimierza Piwowarskiego ( int. od ucz. pog.)
Czw. 24. VIII     g. 7.00   + Zdzisława Czarneckiego ( int. od ucz. pog.)
Pt.  25. VIII       g. 19.00. + Zdzisława Czarneckiego ( int. od ucz. pog.)
Sob. 26. VIII      g. 19.00  + Stanisława Karasiewicza w 17 r. śm. i  Leokadię Karasiewicz

Nd. 27. VIII 2017, 21 niedziela zwykła

g. 9.00  + Kazimierza Bieleckiego oraz Bogdana Gałeckiego