30 lipiec 2017 – 17 niedziela zwykła

1. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
    Adrianna Natalia Czerwińska, panna
    Arkadiusz Wiśniewski, kawaler
    obydwoje z parafii tutejszej, zapowiedź II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej. Polecamy tych narzeczonych modlitwie wiernych.
  2. We wtorek 1 sierpnia przypada 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
    W naszych modlitwach pamiętajmy o ofiarach powstania, o naszej Ojczyźnie
    i bohaterach narodowych.
  3. W środę Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach. W piątek przypada
    I-szy Piątek miesiąca. Msza św. o NSPJ. Spowiedź w tym dniu od godz. 18.30.
  4. W przyszłą niedzielę 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego. W parafii Radzymin – odpust.
  5. W niedzielę 6 sierpnia z racji I-ej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz.11.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Zbliża się Uroczystość Odpustu w naszej parafii. Będziemy ją przeżywać w niedzielę 20 sierpnia. Suma odpustowa połączona z procesją o godz. 11.00. Po Mszy św. Organizatorzy zapraszają na piknik rodzinny. Już dzisiaj parafian i gości serdecznie zapraszam.
  7. We wrześniu naszą parafię nawiedzi obraz Matki Bożej. W ramach przygotowania do tej Uroczystości w każdą środę, o godz. 18.30 odmawiać będziemy modlitwę różańcową. Serdecznie zapraszam wszystkie wspólnoty parafialne do wspólnej modlitwy.
  8. Gdyby ktoś z naszych działkowiczów pragnął zyskać Boże Błogosławieństwo dla domu i rodziny, to proszę o kontakt w tej sprawie. Możliwość takiego spotkania będzie jeszcze przez cały miesiąc sierpień.
  9. Dziękuję Pani Ewie Dąbrowskiej wraz z Rodziną za ufundowanie dla parafii ornatu
    z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej Serdecznie dziękujemy.
  10. Dziękuję wszystkim osobom i rodzinom, którzy troszczą się o czystość i wystrój naszej świątyni a także terenu wokół kościoła wspomagając finansowo.
  11. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywają w Kuligowie życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
  12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Intencje Mszalne 30 lipiec – 06 sierpień 2017

Nd. 30. VII 2017, 17 niedziela zwykła

g. 9.00  + Annę  Karasiewicz
g. 11.00 + Annę, Zygmunta i Jadwigę Liszewskich