2 lipiec 2017, 13 niedziela zwykła

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby:
    Rafał Pyśkiewicz, kawaler z par. tut. oraz Anna Kornacka, panna z par. Przemienienia Pańskiego w Radzyminie zapowiedź II. Łukasz Marcin Szpinder, kawaler z par. Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie oraz Paulina Aleksandra Ukleja panna z par. Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie zapowiedź II. Polecamy tych narzeczonych modlitwie wiernych. Gdyby ktoś znał przeszkody między nimi istniejące proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.
  2. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy świętej o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.
  3. W poniedziałek 3 lipca przypada święto św. Tomasza Apostoła.
  4. 7 lipca przypada pierwszy piątek miesiąca, okazja i możliwość spowiedzi od godz. 18.30. Msza święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.00
  5. Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców z racji św. Krzysztofa patrona podróżujących odbędzie się w naszej parafii w niedzielę 23 lipca po każdej Mszy św.
  6. Gdyby ktoś z naszych działkowiczów czy wakacyjnych parafian pragnął zyskać Boże błogosławieństwo dla domu i rodziny lub zwyczajnie spotkać się z księdzem na swojej działce proszę o informację w tej sprawie. Możliwość takiego indywidualnego spotkania będzie przez cały lipiec i sierpień. Chętnych serdecznie zapraszam.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywającym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne  2 lipiec – 9 lipiec 2017

Ndz. 2. VII  2017, 13 niedziela zwykła
g. 9.00 + Wandy i Aleksandra Augustyniak, Mieczysława, Teresy, Ryszarda Banasiak, dziadków Augustyniaków i Szczepaników
g. 11.00 + Leokadii i Jana Baranowskich, dziadków Baranowskich i Jusińskich, Natalii i Piotra Czajkowskich
g. 15.00 + Kazimierza Łazickiego, Adama Getka, Adama Bogusławskiego

Pn. 3. VII

Wt 4. VII
g. 7.00 za Parafian

Śr 5. VII
g. 19.00 za zmarłych polecanych w wypominkach

Czw. 6. VII
g. 7.00 za Parafian

Pt. 7. VII

Sob. 8. VII

Ndz. 9. VII 2017   14 niedziela zwykła
g. 9.00 + Ewę Diakowską
g. 11.00 + Aleksandra, Sabinę Pyśkiewicz
g. 15.00 Marka Mianowskiego w 12 r. śm.