11 czerwiec 2017, Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. W ramach przygotowań do uroczystości Bożego Ciała przedstawiciele Rady Parafialnej będą dziś po Mszach św. zbierać ofiary na dekoracje i kwiaty do czterech ołtarzy.
  2. Po Mszy św. o godz. 11.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
  3. O godz. 12.45 z Placu Trzech Krzyży w Warszawie pod hasłem CZAS NA RODZINĘ wyruszy XII Marsz dla Życia i Rodziny. W imieniu organizatorów zapraszam
    do udziału w Marszu wszystkich,  a szczególnie rodziny z dziećmi. Więcej informacji na plakacie w gablocie. Możemy też zabrać do domu ulotki, które są z tyłu kościoła.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do NSPJ, które odprawiane
    są bezpośrednio po Mszy św. W niedziele i święta po Mszy o godz. 11.00.
  5. W najbliższy czwartek 15 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 9.00, ok.godz.11.00 / bezpośrednio po zakończeniu procesji / i dodatkowa Msza św. o godz.14.00. Po Mszy św. o 9.00 wyruszy uroczysta Procesja Eucharystyczne do czterech ołtarzy. Za pobożny udział w tej procesji można zyskać odpust zupełny. Bardzo serdecznie proszę o przygotowanie i udekorowanie nie tylko ołtarzy, ale i naszych domów i posesji szczególnie tych, które znajdują się na trasie procesji. Do udziału w procesji zapraszam ministrantów, bielanki, strażaków, dzieci I komunijne, działkowiczów, młodzież i dorosłych, Współtworzenie tej procesji to dla nas wielki zaszczyt i przywilej. To świadectwo naszej wiary i radosnego jej przeżywania.
  6. W sobotę 17 czerwca liturgiczne wspomnienia patrona tego roku  – św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  7. W przyszłą niedzielę 18 czerwca po Mszy św. o godz. 11.00 ostatnie przed wakacjami spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  8. Zarząd Wspólnoty Gruntowej wsi Kuligów zwołuje zwyczajne, ogólne zebranie członków Wspólnoty w dniu 18.06.2017 o godz. 12.15 w budynku OSP w Kuligowie.
  9. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy dobrego odpoczynku, udanej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne  11 – 18 czerwiec 2017

Ndz 11.VI 2017, Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
g. 9.00  + Teresy Krysik
g. 11.00 + Józefa Karasiewicza