14 maj 2017, V Niedziela Wielkanocna

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Piotr Adrian Grześkiewicz kawaler z Kuligowa oraz Marlena Brodzik panna z Kołakowa,  Józefów zapowiedź II. Polecamy tych narzeczonych i wszystkich przygotowujących się do małżeństwa modlitwie wiernych.
  2. Na zakończenie tygodnia modlitw o powołania kapłańskie ofiary składane na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne.
  3. Dzisiaj po Mszy o 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się
    do I Komunii św.
  4. We wtorek 16 maja uroczystość św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika patrona Polski i metropolii warszawskiej. Poznaliśmy tę postać bliżej w czasie zeszłorocznych rekolekcji adwentowych.
  5. W przyszłą niedzielę 21 maja na Mszy św. o godz. 11.00 w naszej parafii Uroczystość
    I Komunii św. dla 7 dzieci oraz ich rodzin. Osoby mniej zainteresowane zapraszam na godz. 9.00 albo na dodatkową Mszę św. o godz. 15.00, aby zrobić w kościele miejsce dla gości, którzy przyjadą    na Uroczystość Komunii do Kuligowa. Nabożeństwo majowe w tym dniu będzie odprawione po Mszy św. o godz. 15.00.
  6. Rodzinie, państwa Szczechura, która wczoraj w naszym kościele przeżywała sakrament chrztu świętego bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie dekoracji kwiatowej.
  7. Dziękuję także tym wszystkim osobom, które wczoraj uczestnicząc w obchodach 100 rocznicy objawień fatimskich w Radzyminie reprezentowały naszą parafię.
  8. Wszystkim solenizantom i solenizantkom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów. Naszym parafianom i gościom życzymy udanego odpoczynku i dobrego tygodnia.

Intencje mszalne  14 – 21 maj 2017

Ndz 14. V 2017, V Niedziela Wielkanocna
g. 9.00     + Janiny i Benedykta Piwowarskich, Janiny Piwowarskiej,                                dziadków Stanisławy i Tomasza Piwowarskich,                                                     Mieczysława, Zofii i Feliksa Załęskich
g. 11.00    + Stanisława i Zofii Mianowskich