7 maj 2017, IV Niedziela Wielkanocna

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Robert Klimek, kawaler z par. M.B. Fatimskiej i bł. Bronisława Markiewicza w Słupnie oraz Beata Oleśkiewicz panna z Kuligowa zapowiedź II. Piotr Adrian Grześkiewicz kawaler z Kuligowa oraz Marlena Brodzik panna z Kołakowa,  Józefów zapowiedź I. Polecamy tych narzeczonych i wszystkich przygotowujących się do małżeństwa modlitwie wiernych.
  2. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie. W przyszłą niedzielę modlitwę będziemy mogli wesprzeć ofiarą na tacę przeznaczoną na Seminarium Duchowne.
  3. Jutro 8 maja Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika głównego patrona Polski. Msza św. o godz. 19.00.
  4. We wtorek i w czwartek zamiast Mszy porannej będzie Msza św. wieczorna o godz. 19.00 – tak jak w pozostałe dni tygodnia.
  5. Nabożeństwa majowe z Litanią do NMP odprawiamy w tygodniu bezpośrednio
    po Mszy św., a w niedziele i święta po Mszy o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, a dzieci także do udziału w konkursie pt. Tajemnica Fatimy.
  6. W sobotę 13 maja z racji I soboty miesiąca Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego dnia Sanktuarium św. Jana Pawła II na osiedlu Victoria w Radzyminie organizuje V Zjazd Miłośników Żywego Różańca Diecezji Warszawsko-Praskiej w 100 rocznicę Objawień Fatimskich. Na to ważne i piękne wydarzenie
    ks. Proboszcz Krzysztof Ziółkowski wszystkich nas serdecznie zaprasza. Szczegóły znajdziemy w gablocie.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się nie 14, ale 28 maja o zwykłej porze.
  9. Za dwa tygodnie 21 maja na Mszy św. o godz. 11.00 w naszej parafii będzie Uroczystość I Komunii św. dla 7 dzieci oraz ich rodzin. Osoby mniej zainteresowane zapraszam na godz. 9.00 albo na dodatkową Mszę św. o godz. 15.00, aby zrobić
    w kościele miejsce dla gości, którzy przyjadą Uroczystość Komunii do Kuligowa.
  10. Pani Annie Żuławnik bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie dekoracji kwiatowej na jubileusz straży pożarnej.
  11. Wszystkim solenizantom i solenizantkom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów. Naszym parafianom i gościom życzymy udanego odpoczynku i dobrego tygodnia.

Intencje mszalne  7 – 14 maj 2017

Ndz 7. V 2017, IV Niedziela Wielkanocna
g. 9.00     + Stanisławy Krysik
g. 11.00 + Stanisława Jusińskiego