30 kwiecień 2017, III Niedziela Wielkanocna

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

 1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Robert Klimek, kawaler z par. M.B.Fatimskiej i bł. Bronisława Markiewicza w Słupnie oraz Beata Oleśkiewicz panna z Kuligowa – zapowiedź I. Polecamy tych narzeczonych i wszystkich przygotowujących się do małżeństwa modlitwie wiernych.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.
 3. Od 1 maja czyli od jutra do końca września tak jak w latach minionych wieczorna Msza św. w tygodniu będzie sprawowana godzinę później niż do tej pory czyli nie o 18.00, ale już o godz. 19.00. W niedziele i święta porządek bez zmian.
 4. Jutro 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe z Litanią do NMP. Będziemy je odprawiać w tygodniu bezpośrednio po Mszy św., a w niedziele i święta po Mszy o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Dzieci zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami pt. Tajemnica Fatimy. Szczegóły na ten temat jutro po pierwszym nabożeństwie.
 5. W środę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. jak w niedziele o godz. 9.00 i 11.00.
 6. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 18.00. O godz. 19.00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
 7. W sobotę 6 maja świętować będziemy 70 rocznicę utworzenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuligowie. Msza św. w intencji strażaków w naszym kościele o godz. 11.30.
 8. Aby lepiej odczytać i wypełnić orędzie fatimskie począwszy od maja tego roku wprowadzamy nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. W każdą pierwszą sobotę miesiąca będziemy sprawować Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Dotychczasowy przywilej Mszy św. niedzielnej odprawianej już w sobotni wieczór zostanie zachowany we wszystkie pozostałe soboty / poza I sobotą miesiąca/.
 9. Planowane na 14 maja spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się dwa tygodnie później tzn. nie 14 ale 28 maja po Mszy o godz. 11.00.
 10. Sanktuarium św. Jana Pawła II na osiedlu Victoria w Radzyminie organizuje V Zjazd Miłośników Żywego Różańca Diecezji Warszawsko-Praskiej w 100 rocznicę Objawień Fatimskich tzn. w sobotę 13 maja 2017 roku. To ważne i piękne wydarzenie nie tylko dla naszego dekanatu. Ks. Proboszcz Krzysztof Ziółkowski wszystkich nas serdecznie zaprasza. Szczegóły znajdziemy na ulotkach z tyłu kościoła oraz w gablocie.
 11. Wszystkim solenizantom i solenizantkom tego tygodnia z racji imienin składamy życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów. Naszym parafianom i gościom życzymy udanego odpoczynku i dobrego tygodnia.

Intencje mszalne 30 kwiecień – 7 maj 2017

Ndz 30. IV 2017, III Niedziela Wielkanocna
g. 9.00 + Feliksa Czarnowskiego oraz Ziutki Walesiak
g. 11.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Pauliny z racji 12 urodzin

Pn 1. V
g. 19.00 + Feliksa i Marianny Piwowarskich

Wt 2.V
g. 7.00 + Za zmarłych poleconych w wypominkach

Śr 3. V
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
g. 9.00 + Anny, Zygmunta i Jadwigi Liszewskich
g. 11.00 + Stanisława Bieleckiego, Stanisławy i Romana Bieleckich

Czw 4. V
g. 7.00 wolna

Pt 5. V
g. 19.00 wolna

Sob 6. V
g. 11.30 Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuligowie
g. 15.00 Intencja ślubna
g. 19.00 wolna

Ndz 7.V 2017, IV Niedziela Wielkanocna
g. 9.00 + Stanisławy Krysik
g. 11.00 + Stanisława Jusińskiego