23 kwiecień 2017, II Niedziela Wielkanocna

1. Z racji Święta Bożego Miłosierdzia dziś o godz. 15.00 w godzinie miłosierdzia wspólnie odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Z tą modlitwą związana jest możliwość zyskania odpustu zupełnego dla tych, którzy wolni są od przywiązania do grzechu i są w stanie łaski uświęcającej.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 kolejne spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  3. Ofiary składane na tacę w Święto Miłosierdzia będą przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas w naszej diecezji.
  4. Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika głównego patrona Polski ze względu na liturgiczne pierszeństwo niedzieli wielkanocnej będziemy obchodzili jutro. Msza św. o godz. 18.00.
  5. Zbliża się 70 rocznica utworzenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuligowie. Ten piękny jubileusz będziemy świętować w sobotę 6 maja 2017 roku. Msza św. w intencji strażaków 6 maja o godz. 11.30.
  6. Aby lepiej odczytać i wypełnić orędzie fatimskie począwszy od maja tego roku wprowadzamy nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. W każdą pierwszą sobotę miesiąca będziemy sprawować Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Dotychczasowy przywilej Mszy św. niedzielnej odprawianej już w sobotni wieczór zostanie zachowany we wszystkie pozostałe soboty / poza I sobotą miesiąca/.
  7. Panu Michałowi Ptak serdecznie dziękujemy za wykonane na terenie przykościelnym prace ogrodowe.
  8. Solenizantom i solenizantkom tego tygodnia z racji imienin składamy życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy udanego odpoczynku i dobrego tygodnia.

Intencje mszalne  23 – 30 kwiecień 2017

Ndz  23. IV 2017, II Niedziela Wielkanocna Święto Miłosierdzia Bożego
g. 9.00     + Bogdana Gałeckiego w 8 r. śm.
g. 11.00    + Adama Getka w 7 r. śm.

Pn 24. IV, Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika
g. 18.00   + Juliana Kruk

Wt  25. IV, Święto św. Marka Ewangelisty
g. 7.00   + Juliana Kruk