16 kwiecień 2017, Niedziela Zmartwychwstania

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 modlitwa trzeciego dnia nowenny do Miłosierdzia Bożego.
  2. Jutro w II dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00
    i 11.00.
  3. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje nas post – można spożywać pokarmy mięsne.
  4. W sobotę 22.04 młodzi mieszkańcy i działkowicze zapraszają sympatyków
    i miłośników Kuligowa w godz. od 11.00 do 14.00 na wiosenne sprzątanie
    z atrakcjami. Spotykamy się nad rzeką przy kontenerach.
  5. Przyszła niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia. W godzinie miłosierdzia
    tzn. o 15.00 wspólnie odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane tego dnia na tacę przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas w naszej diecezji.
  6. W przyszłą niedzielę 23. 04 po Mszy św. o godz. 11.00 kolejne spotkanie rodziców
    i dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  7. Za nami Wielki Tydzień. Tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas, pracę i środki byśmy mogli przeżyć go pięknie składam bardzo serdeczne podziękowania. Dziękuję Radzie Parafialnej za zbieranie ofiar na kwiaty do grobu Pana Jezusa oraz wszystkim, którzy takie ofiary złożyli. Paniom  z Towarzystwa Gospodyń Wiejskich dziękuję
    za przygotowanie palmy.  Panu Tadeuszowi Stańczakowi za przywiezienie kwiatów.
    Za pracę przy dekoracji ołtarza, grobu, ciemnicy oraz przygotowaniu liturgii dziękuję paniom Danucie Gumowskiej, Mirosławie Karasiewicz, Grażynie Stańczak, Ewie Dąbrowskiej, Krystynie Rusowicz, Elżbiecie Chrzanowskiej, Ilonie Piórkowskiej
    i Agnieszce Piórkowskiej oraz panom Aleksandrowi Załęskiemu, Łukaszowi Stankiewiczowi, Markowi Mianowskiemu i Grzegorzowi Mianowskiemu. Na ręce komendanta straży p. Mateusza Mianowskiego bardzo dziękuję wszystkim strażakom naszej ochotniczej straży pożarnej za wartę przy Grobie, udział w Rezurekcji oraz użyczenie stołów na święcenie pokarmów. Dziękuję całej asyście liturgicznej, paniom z kółka różańcowego, młodzieży, lektorom, ministrantom, bielankom, p. Michałowi Bogusławskiemu, p. organiście oraz p. Dorocie. Serdeczne Bóg zapłać!
  8. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzę dobrego odpoczynku, zdrowych, błogosławionych i owocnych duchowo Świąt Wielkanocnych!

Intencje mszalne  16 – 23 kwiecień 2017

Ndz 16. IV 2017, NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
g. 6.00     Rezurekcja  Msza św. za Parafian
g.11.00  + Kazimiery Bieleckiej w 13 r. śm.

Pn 17. IV, Poniedziałek Wielkanocny
g. 9.00  + Piotra Zielińskiego oraz Stefana Blok
g. 11.00  + Piotra Grabskiego w 2 r. śm.

Wt 18. IV
g. 7.00    + Juliana Kruk

Śr 19. IV
g. 18.00   + Zofii Dawid w rocznicę śmierci, Antoniego,
Józefa i Stanisława Dawid

Czw 20. IV
g. 7.00   + Juliana Kruk

Pt 21. IV
g. 18.00   + Juliana Kruk

Sob 22. IV
g. 18.00   + Janiny Garbacz

Ndz   23. IV 2017, II Niedziela Wielkanocna Święto Miłosierdzia Bożego
g. 9.00     + Bogdana Gałeckiego w 8 r. śm.
g. 11.00    + Adama Getka w 7 r. śm