2 kwiecień 2017, V niedziela Wielkiego Postu

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Piotr Kania, kawaler z par. Przemienienia pańskiego
    w Radzyminie i Karolina Kuczyńska panna z par. św. Jana Chrzciciela w Brańszczyku – zapowiedź I. Polecamy tych narzeczonych modlitwie wiernych. Jeśli ktoś zna przeszkody miedzy nimi istniejące zobowiązany jest do zgłoszenia ich w kancelarii parafialnej.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się
    do I komunii św.
  3. 12 lat temu 2 kwietnia 2005 roku narodził się dla nieba św. Jan Paweł II. Wspominając jego osobę w duchu wielkiej wdzięczności chciejmy się od niego uczyć
    i korzystać z jego wstawiennictwa przed Bogiem.
  4. Tak jak tydzień temu również dzisiaj i jeszcze w przyszłą niedzielę po Mszach św. przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  5. Kto nie mógł uczestniczyć w parafialnych rekolekcjach ma szansę zbliżyć się do Boga u naszych najbliższych sąsiadów. W tym tygodniu rekolekcje w Józefowie, Załubicach i Radzyminie.
  6. Ze względu na spowiedź w Radzyminie w najbliższy poniedziałek i środę zmiana godziny Mszy św. Zamiast Mszy wieczornej w poniedziałek i środę będzie Msza
    o 7.00 rano. W pozostałe dni bez zmian.
  7. W piątek 7 kwietnia przypada I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Droga krzyżowa o 17.30. Zapraszamy dorosłych, młodzież oraz dzieci. To ostatnia droga krzyżowa, bo za dwa tygodnie Wielki Piątek.
  8. Przyszła niedziela 9 kwietnia to już Niedziela Palmowa. Przychodzimy do kościoła
    z palmami, które w czasie liturgii zostaną poświęcone. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  9. W ostatni piątek Rada Gminy Dąbrówka zdecydowała o przyjęciu do planu zagospodarowania przestrzennego projektu utworzenia naszego parafialnego cmentarza. Gdy tę decyzję zaakceptuje wojewoda warszawski będzie to oznaczać pomyślne zakończenie najtrudniejszego etapu tworzenia cmentarza. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się do tego przyczynili składam serdeczne podziękowania.

Intencje mszalne   2 – 9 kwiecień 2017

Ndz 2. IV  2017, V  Niedziela Wielkiego Postu
g. 9.00    + Józefa Jusińskiego
g. 11.00  rez. p. Krystyna Sumiła