15 stycznia 2017, II niedziela zwykła

1. Nie będzie planowanego na dziś spotkania kandydatów do sakramentu bierzmowania. Odbędzie się ono za dwa tygodnie, w niedzielę 29 I po Mszy św. o godz. 11.00.
  2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Specjalne na ten dzień Orędzie papieża Franciszka znajdziemy na stronie internetowej diecezji i parafii.
  1. W środę 18 I pod hasłem „ Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas ” rozpoczyna się Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan. Włączmy także tę intencję do naszych pacierzy.
  1. W przyszłą niedzielę 22. I po Mszy o godz. 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
  1. Wczoraj zakończyliśmy w naszej parafii kolędę. Wszystkim osobom i rodzinom, które przyjęły księdza bardzo dziękuję za okazaną gościnę, wspólną modlitwę, miłe rozmowy i składane na potrzeby parafii ofiary. Serdeczne Bóg zapłać ! Jeśli ktoś nie mógł przyjąć księdza w podanym terminie, a chciałyby jeszcze zyskać Boże błogosławieństwo dla swojego domu proszę o kontakt w tej sprawie.
  1. Dziękuję także za środki przekazane na sprzątanie i kwiaty do kościoła za ubiegły i obecny już rok. W nowym roku w sprawie sprzątania bez zmian – zostajemy przy dotychczasowym rozwiązaniu.
  1. Do końca stycznia będę pomagał w kolędzie ks. Andrzejowi w Józefowie. Z tego względu Msza św. w tygodniu w dalszym ciągu będzie odprawiana rano o godz. 7.00.
  1. Wszystkim babciom i dziadkom w przededniu ich święta życzymy dużo zdrowia, szacunku, wdzięczności od dzieci, radości z posiadanych wnuków oraz opieki św. Anny i św. Joachima – patronów babć i dziadków.

Intencje mszalne  15 – 22 stycznia 2017

Ndz 15. I  2017, 2 Niedziela zwykła
g. 9.00    + Henryka, Blandyny, Juliana Winek
g. 11.00  O Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Emilki z okazji 7 urodzin, dla siostry Pauliny i dla rodziców