18 września 2016 roku, 25 niedziela zwykła

1. Gościmy w naszej parafii Ks. Biskupa Marka Solarczyka, który przez dwa dni wizytuje i wspiera modlitwą naszą wspólnotę. Otoczmy swoją modlitwa także jego osobę i posługę, aby dla całej diecezji była owocna i przynosiła wiele dobra i wiele łask Bożych.
  2. W środę 21 września liturgiczne święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Msza św. o godz. 19.00.
  3. W najbliższy piątek 23 września wyjątkowo Msza św. będzie sprawowana poł godziny wcześniej niż zwykle to znaczy nie o godz. 19.00 ale o 18.30.
  4. W przyszłą niedzielę 25 września po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców

i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I komunii świętej.

5. Rozpoczynamy w naszej parafii przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Najmłodsi kandydaci to II klasa gimnazjum. Zapraszam też starszych gimnazjalistów, licealistów, uczniów innych szkół a także wszystkich, którzy bierzmowania jeszcze nie przyjęli. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę

9 października po Mszy o godz. 11.00. Do tego czasu proszę chętnych o zgłoszenie się do księdza proboszcza i zapisanie do grona kandydatów.

6. Wszystkim naszym gościom odpoczywającym w Kuligowie, działkowiczom
    i parafianom, życzymy miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 18. IX   25, Niedziela zwykła, Wizytacja kanoniczna Bp Marka Solarczyka
g. 9.00    O błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski
dla Piotra Paszkowskiego z racji 18 urodzin
g. 11.00   Za parafian
g. 15.00  + Anny, Zygmunta i Jadwigi Liszewskich

Pn 19. IX
g. 19.00  O Boże błogosławieństwo i pomyślność w pracy
dla właścicieli i pracowników firmy Inside z Mińska Maz.

wt 20. IX
g.   7.00  wolna