5 czerwca 2016 r X Niedziela zwykła

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do serca Pana Jezusa. Odprawiamy je codziennie. W tygodniu we wtorki i czwartki po Mszy porannej, w pozostałe dni po Mszy wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00.

2. Dzisiaj w kościołach po zakończeniu Mszy św. zbiórka do puszek na budowę Świątynię Opatrzności Bożej.

3. Przez okres urlopów i wakacji tzn. w niedziele od czerwca do września będą w naszej parafii trzy Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i od dzisiejszej niedzieli także o godz. 15.00.

4. Dziękuję tym osobom i rodzinom, które w tym roku dokonały już wpłaty na sprzątanie i kwiaty w kościele. Pozostałych tzn. ponad połowę naszych parafian proszę o przekazanie zadeklarowanej na ten cel kwoty, ponieważ nasz fundusz jest na wyczerpaniu. Gdyby ktoś wolał swoją troskę o świątynię wyrazić przez osobistą pracę proszę o taką informację.

5. Ponownego malowania wymaga drewniana części balustrady otaczającej krzyż na placu kościelnym. Gdyby ktoś dysponował czasem i mógł podjąć się tego zadania proszę o kontakt z ks. proboszczem.

6. Wszystkim naszym parafianom i gościom Życzymy udanej niedzieli i dobrego, błogosławionego tygodnia. Specjalne Życzenia i modlitwę kierujemy do solenizantów i solenizantek, wśród których jest też ks. Robert Kalisiak.