II Niedziela Wielkanocna ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

1. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego i jednocześnie I niedziela miesiąca po Mszy o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja Eucharystyczna i koronka do Miłosierdzia Bożego.

2. Rozpoczyna się tydzień miłosierdzia. Dla nas to zaproszenie do bardziej świadomego praktykowania uczynków miłosierdzia względem ciała i względem duszy.

3. Jutro przeniesiona z 25 marca liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i jednocześnie Dzień
Świętości Życia. To sposobność do modlitwy za wszystkie matki w stanie błogosławionym oraz za dzieci poczęte o szczęśliwe dla nich narodziny.

4. W tym tygodniu we wtorek i w czwartek nie będzie porannych mszy św. Msze popołudniowe bez zmian.

5. Najbliższa środa to pierwsza środa miesiąca. Msza św. za wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 18.00.

6. Wójt gminy Dąbrówka oraz Gminne Centrum Kultury zapraszają w najbliższą sobotę 9 kwietnia na obchody 72 rocznicy zrzutu żołnierzy Cichociemnych na placówkę odbiorczą „Imbryk” pod Kołakowem. Obchodom towarzyszyć będzie piknik wojskowy z grochówką, ognisko, wspólne śpiewanie pieśni żołnierskich oraz wystawy tematyczne. Bliższe informacje na stronie internetowej gminy i gminnego centrum kultury.
Intencje mszalne w tym tygodniu:

ndz 3. IV   II Niedziela Wielkanocna Święto Miłosierdzia Bożego
g. 9.00   + zm. z rodz. Załęskich i Piwowarskich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
g. 11.00  + Bolesława Czerwińskiego w 22 r. śm

pn 4. IV  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
g. 18.00 + Eurelii Krauze – int. od uczestników pogrzebu

wt 5. IV Nie ma Mszy świętej

śr 6. IV
g. 18.00 + W intencji wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach

czw 7. IV Nie ma Mszy świętej

pt 8. IV
g. 18.00 + Eurelii Krauze – int. od uczestników pogrzebu