27 marca 2016 r Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

1. Dziś po Mszy o godz. 11.00 nowenna do Miłosierdzia Bożego.

2. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 11.00.

3. W najbliższy piątek 1-go kwietnia z racji Oktawy Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne. To także I piątek miesiąca. Przypominam, że istotą obchodzenia 9 pierwszych piątków jest komunia święta do której serdecznie zachęcam. Specjalnej spowiedzi nie będzie, bo jesteśmy w stanie łaski uświęcającej.

4. Za tydzień 3 kwietnia Święto Bożego Miłosierdzia. Z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o 11.00 wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja Eucharystyczna.

5. Pragnę podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas, pracę i środki by pomóc całej naszej wspólnocie w przeżywaniu Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję paniom z Towarzystwa Gospodyń Wiejskich, dziękuję wszystkim którzy złożyli i zbierali ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Za trud przy dekoracjach ołtarza, Grobu i Ciemnicy bardzo dziękuję p. Mirosławie Karasiewicz, p. Grzegorzowi Mianowskiemu, p. Henrykowi Jaworskiemu, p. Alinie Czerwińskiej p. Annie Żuławnik p. Mirosławie Załęskiej, p. Ewie Dąbrowskiej, p. Elżbiecie Chrzanowskiej z córką Mają, p. Aleksandrowi Załęskiemu p. Michałowi Bogusławskiemu. Dziękuję p. Markowi Mianowskiemu komendantowi ochotniczej straży pożarnej w Kuligowie i wszystkim strażakom. Dziękuję asyście liturgicznej, lektorom, ministrantom, bielankom. Dziękuję panu organiście, p. Dorocie i tym, którzy z życzliwością nas wspomagali.

6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzę dobrego odpoczynku i miłych spotkań z bliskimi. Zdrowych, błogosławionych i duchowo owocnych Świąt Wielkanocnych !
Intencje mszalne w tym tygodniu:

ndz 27. III   Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
g. 6.00   REZUREKCJA W intencji wszystkich parafian
g. 11.00  + Heleny Łuniewskiej w 2 r. śm.

pn 28. III  Poniedziałek Wielkanocny
g. 9.00 + Leonarda Sumiła
g. 11.00 + Anny Żmijewskiej

wt 29. III g. 7.00 + Eurelii Krauze – int. od uczestników pogrzebu

śr 30. III   g. 18.00 + Eurelii Krauze – int. od uczestników pogrzebu

czw 31. III g. 7.00 wolna

pt 1. IV g. 18.00 + Eleonory i Stanisława Siwików, Stanisławy Stolarek oraz rodziców

sob 2. IV g. 18.00 + Józefy i Aleksandra Sawickich

ndz 3. IV   II Niedziela Wielkanocna Święto Bożego Miłosierdzia
g. 9.00   rez. p. Zofia Załęska
g. 11.00  + Bolesława Czerwińskiego w 22 r. śm.