8 listopad 2015 r. 32 niedziela zwykła

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

  1. Dziś obchodzimy w Polsce VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Niesiemy duchową i materialną pomoc chrześcijanom prześladowanym w Syrii, którą koordynuje Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Na ten cel zbierane są do puszek ofiary. Istnieje też możliwość wysłania charytatywnego SMS-a o treści RATUJĘ na nr 72405.
  1. Dzisiaj także o godz. 12.30 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej będzie nadzwyczajne ogólne zebranie członków Wspólnoty Gruntowej wsi Kuligów. W imieniu Zarządu Wspólnoty proszę o liczny udział i serdecznie na to spotkanie zapraszam.
  1. W tym tygodniu zmiana porządku Służby Bożej w naszym kościele. Msze św. będą tylko po południu i pół godziny później niż zwykle. To znaczy od poniedziałku do piątku włącznie Msza św. o godz. 18.30.        Zmiana wynika z udziału ks. Proboszcza w rekolekcjach kapłańskich.
  1. We środę 11 listopada w dniu liturgicznego wspomnienia św. Marcina Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. o godz. 18.30.
  1. Za tydzień 15 XI ofiary składane na tacę we wszystkich polskich kościołach będą na organizację Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku.
  1. Za trzy tygodnie 29 listopada rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Będzie je dla nas głosił ks. Andrzej Piotrowski nowy proboszcz z Dąbrówki.
  2. Intencje mszalne w tym tygodniu:

ndz     8. XI    g.   9.00    + Leonarda Dąbrowskiego, Aleksandra i Walerii                                               Dąbrowskich
11.00  + Pawła Żochowskiego w 7 rocznicę śmierci

pn      9.  XI     g. 18.30    + Wandy Kowalczyk – gregoriańska  29

wt      10.  XI   g. 18.30    + Wandy Kowalczyk – gregoriańska  30

śr       11.  XI   g. 18.30    + Franciszka, Marianny Dąbrowskich, Elżbiety                                          Gajewskiej

czw    12. XI     g.  18.30     W intencji Bogu wiadomej zgodnie z pragnieniem                                           ofiarodawcy

pt       13. XI     g. 18.30     O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci                                       Alfredy, Elżbiety i Mirosława, dla wnuków Hani, Jarka i Oli oraz w intencji ofiarodawców

sob     14. XI     g. 17.00    rez. p. G. Stańczak
g. 18.00   + Leokadii i Henryka Oleśkiewicz

ndz     15. XI    g.   9.00   + Aleksandra Augustyniaka – gregoriańska 1
11.00  Za parafian

Naszym parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.
Parafia Matki Bożej Loretańskiej
Kościelna 2
05-254 Kuligów
Proboszcz ks. Zbigniew Kloch
tel. 29-758-00-30
mail: kancelaria@parafiakuligow.pl