18 październik 2015 r. 29 niedziela zwykła

1. Dzisiaj niedziela misyjna. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby misji. Bóg zapłać za złożone dary.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tydzień temu w Dzień Papieski wspomogli Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W naszej parafii zebrano i przekazano na ten cel 303 złote.

3. W Rzymie trwa synod biskupów na temat powołania i misji rodziny w Kościele i świecie współczesnym. Wspierajmy uczestników synodu swoją modlitwą, aby to spotkanie przyniosło umocnienie i światło także naszym rodzinom.

4. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej dzieci, dorosłych oraz młodzież. O taką modlitwę prosiła przy wszystkich objawieniach sama Matka Boża. Różaniec w kościele codziennie po Mszy św., w niedzielę po Mszy o 11.00.

5. Można już zgłaszać swoich zmarłych na wypominki. Wypominki roczne to wspólna modlitwa za zmarłych w każdą niedzielę przed Mszą o godz. 11.00 oraz Msza św. odprawiana przez cały rok w każdą pierwszą środę miesiąca. Wypominki jednorazowe to modlitwa w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada w czasie procesji na cmentarzu w Załubicach i w Dzień Zaduszny 2 listopada podczas Mszy św. w naszym kościele. / Z tyłu kościoła są przygotowane kartki, które można do tego wykorzystać/. Prosząc o modlitwę za zmarłych składamy dobrowolne ofiary.

6. Jutro liturgiczne wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w czwartek 22 października wspomnienie św. Jana Pawła II.

7. W przyszłą niedzielę wybory do sejmu i senatu. Jeśli ktoś jeszcze nie wie na kogo głosować można poszukać wskazówek w słowach naszych świętych patronów.

8. Intencje mszalne w tym tygodniu

ndz 18. X g. 9.00 + Jadwigi Szymańskiej, Feliksa, Jana i Czesława​​​​​ Karasiewicz g. 11.00 + Jadwigi i Romana Kostrzewów

pn 19. X g. 18.00 + Wandy Kowalczyk – gregoriańska 8

wt 20. X g. 7.00 + Wandy Kowalczyk – gregoriańska 9 ​​​​ g. 8.00 + Ireny Kwiecień​

śr 21. X g. 18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki ​​​​ ​ Bożej i potrzebne łaski dla członkiń Kółka ​​​​​​ Różańcowego z Kuligowa

czw 22. X g. 7.00 + Wandy Kowalczyk – gregoriańska 11

pt 23. X g. 18.00 + Wandy Kowalczyk – gregoriańska 12

sob 24. X g. 18.00 + Franciszka Karasiewicza

ndz 25. X g. 9.00 rez. p. Cecylia Bielecka

g. 11.00 + Henryka Dąbrowskiego w 5 rocznicę śmierci oraz ​​ Janusza Pielaka

Naszym parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Parafia Matki Bożej Loretańskiej

05-254 Kuligów