ZMIANA PROCESJI DO KRZYŻY W KULIGOWIE 2015

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

W związku z organizowaną 29 sierpnia 2015 roku przez Gminę Dąbrówka uroczystością UŁANI NAD BUGIEM zmienił się termin naszej Tradycyjnej Procesji do Krzyży. Nie odbędzie się ona w zapowiadanym wcześniej dniu 29 sierpnia /ostatnia sobota miesiąca/ ale tydzień później tzn. 5 września. Godzina i miejsce pozostają bez zmian /początek godz. 17.00 skraj Kuligowa od strony Załubic/.
PROCESJA DO KRZYŻY 5 WRZEŚNIA 2015 godz. 17.00
Zmiana podyktowana jest tym, aby nasi parafianie – mieszkańcy i goście mogli uczestniczyć w obu tych wydarzeniach.
Uroczystość UŁANI NAD BUGIEM rozpocznie się Mszą św. w intencji Ojczyzny i jej Obrońców, która będzie sprawowana w kościele parafialnym Matki Bożej Loretańskiej w Kuligowie 29 sierpnia 2015 o godz. 15.00 . Bliższe informacje i dokładny program znajdziemy na stronie internetowej Gminy Dąbrówka oraz na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury w Dąbrówce.
Do wspólnej modlitwy i oddziału w obu tych wydarzeniach serdecznie zapraszamy.