25 Wrzesień 2022 – 26 NIEDZIELA  ZWYKŁA

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają różańce. To pierwszy znak w przygotowaniu do tego ważnego wydarzenia w ich życiu.
  2. Trwa diecezjalna Nowenna Pompejańska  w 30 rocznicę ustanowienia Diecezji Warszawsko – Praskiej. Pragniemy w ten sposób zawierzyć Matce Bożej wszystkie Parafie, ośrodki duszpasterskie, Pasterzy, kapłanów, domy i zgromadzenia zakonne oraz wszystkie rodziny. Również nasza wspólnota parafialna  w ubiegły czwartek w 15 dzień nowenny  zgromadziła się w tej intencji na wspólnej modlitwie przed Najświętszym  Sakramentem.
  3. We wtorek 27 września wspominamy św. Wincentego a Paulo, a w czwartek święto, Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze.
  4. Najbliższa sobota to I sobota miesiąca. W tym dniu wspominamy św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.00.
  5. W przyszłą  niedzielę 2 października z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. W tym dniu ofiary na tacę przeznaczamy na dom siostry Faustyny Kowalskiej w Ostrówku.
  6. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej dzieci, młodzież oraz dorosłych. Różaniec codziennie; w poniedziałek, środę, piątek oraz sobotę przed Mszą św. o godz.17.30; we  wtorek  i czwartek po Mszy św. o godz.7.00 . W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Po każdym nabożeństwie będą  rozdawane dzieciom naklejki z tajemnicami, które należy wkleić do zeszytu.
  7. Od  października tak, jak w latach poprzednich zmieni się organizacja Służby Bożej w naszej parafii. W niedzielę pozostaną dwie Msze św. o godz. 9.00 i 11.00. W dni powszednie Msza św. wieczorna będzie odprawiana o godzinę wcześniej tzn. nie o 19.00, ale o godz. 18.00. We wtorki i czwartki Msza św. będzie odprawiana o godz. 7.00.
  8. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywającym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Intencje Mszalne

 25 Wrzesień – 02 Październik  2022r.

Nd. 25.IX. 2022    26  NIEDZIELA ZWYKŁA                      
g.    9.00     + Hieronima Gałeckiego (Int. mieninowa)
g.  11.00     + Wacława i Anielę Gałeckich
Pn.  26. IX       g. 19.00  + Jolantę Teresę Bielecką  /3/
Wt.  27. IX       g.   7.00  + Jolantę Teresę Bielecką  /4/
Śr.  28. IX       g. 19.00  + Janinę Karasiewicz w 1 rocz. śm.
Czw. 29. IX      g.   7.00  + Jolantę Teresę Bielecką /Od. Pr. U. Poczt. Wołomin/
Pt.  30. IX      g. 19.00  Dzięk. – błag. o Boże błog. i łaski, opiekę Matki Bożej dla Anity i Krzysztofa Cupryn
Sob.  01. X        
g. 18.00  O Boże błog i łaski , opiekę Matki Bożej dla członkiń KŻR Matki Bożej Bolesnej i ich rodzin
Różaniec
Nd. 02.X. 2022    27  NIEDZIELA ZWYKŁA                      
g.    9.00     Int. zam.
g.  11.00     + Salomeę i Bolesława; Barbarę Mianowskich
Różaniec