PLAN NABOŻEŃSTWA DO MATKI BOŻEJ W PARAFII MB LORETAŃSKIEJ W KULIGOWIE DNIA 21 – Maja 2022 ROKU NA PAMIĄTKĘ PO NAWIEDZIENU PARAFII PRZEZ NM PANNĘ W IKONIE JASNOGÓRSKIEJ

8:45  Godzinki  ku czci Najświętszej Maryi Panny

Rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu

9:00  Czuwanie przy Najświętszym Sakramencie mieszkańców parafii.

10:00 – 11:00  Modlitwa różańcowa  / Część Radosna /. Mieszkańcy z ul.: Wojska  Polskiego, Załubicka, Brzozowa, Zapólna, Cytrynowa.

11:00 – 12:00  Modlitwa różańcowa  / Część Światła /. Mieszkańcy z ul.: Radzymińska, Piwna, Choinki, Loretańska; Grobla, Leśna, Podleśna, Sosnowa, Bagienna, Dębinowa.

12:00  Modlitwa, Anioł Pański… .

13:00 – 14:00  Modlitwa różańcowa  / Część Bolesna /.  Mieszkańcy z ul.: Okrężna, Kręta, Wrzosowa, Kościelna, Prosta, Lipowa.

15:00   Godzina Miłosierdzia  ( Koronka do Bożego Miłosierdzia)

16:00 – 17:00  Modlitwa różańcowa  / Część Chwalebna /. Mieszkańcy z ul.: Nadbużańska, Serocka, Jagielońska, Zakopiańska, Warszawska, Topolowa.

17.30  Nabożeństwo  Majowe.  Zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu

18:00  Msza św. Maryjna.

❖ Zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.  Msza św. Maryjna.

❖ W czasie czuwania podejmujemy  śpiewy: Pieśni adoracyjne ku czci Najśw. Sakramentu i pieśni Maryjne.