10 Październik 2021 – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. Obchodzimy dziś XXI Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się”. Po Mszy św. będziemy mieli okazję wspomóc Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” składając ofiarę do puszki.
  2. W piątek 15 października wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła; w sobotę św. Jadwigi Śląskiej.
  3. W tym tygodniu: w środę , piątek i sobotę Msze św. sprawowane będą wyjątkowo o godz. 7.00. W pozostałe dni tygodnia bez zmian.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.
  5. Przyjmujemy już na wypominki na kolejny rok. Wypominki roczne obejmują modlitwę za zmarłych w każdą niedzielę o godz. 10.30, oraz Msze św. odprawiane przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca. Wypominki jednorazowe są modlitwą odmawianą  w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada w czasie procesji na cmentarzu w Załubicach i we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) 2 listopada, podczas Mszy św. w Kuligowie. Ogarniając modlitwą zmarłych składamy dobrowolne ofiary wpisując imiona i nazwiska zmarłych. Możemy wykorzystać kartki wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada, Msza w. w naszej parafii o godz. 9.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz.11.00. Procesja na cmentarzu w Załubicach o godz. 11.00, a po niej Msza święta o godz. 12.00.
  6. Solenizantom i solenizantkom tego tygodnia życzymy opieki świętych patronów, Bożego błogosławieństwa, zdrowia i miłości od bliskich. Wszystkim zaś parafianom, działkowiczom i gościom życzę dobrego duchowego przeżycia niedzieli i błogosławionego tygodnia.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Intencje Mszalne  10 – 17 Październik   2021r.

Nd.  10. X. 2021    28  NIEDZIELA ZWYKŁA
g. 9.00   Int. zam.
g. 11.00 + Eugeniusza Czerwińskiego
Poniedziałek  11. X
g. 17.30   Różaniec
g. 18.00   Int. zam.
Wtorek             12. X   g.   7.00    + Barbarę Fotek
Środa                13. X   g.  7.00   Int. zam.
Czwartek        14. X    g.  7.00   W int. Parafian
Piątek              15. X    g.  7.00   Int. zam.
Sobota             16. X    g.  7.00   Int. zam.
Nd.  17. X. 2021    29  NIEDZIELA ZWYKŁA
g. 9.00   Int. zam.
g. 11.00  Int. zam.