13 czerwiec 2021 – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. Trwając w duchowej łączności i modlitwie kierowanej do Serca Pana Jezusa z ks. Biskupem ordynariuszem naszej Diecezji, który w dniu dzisiejszym sprawować będzie Najświętszą Ofiarę w Bazylice Serca Jezusowego w Warszawie, w naszym kościeleMsza św. o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00. Nasze modlitwy kierowane do Serca Pana Jezusa niech będą wyrazem czci Bogu za Jego miłość i miłosierdzie.
  2. W poniedziałek 14 czerwca liturgiczne wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, a w czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  3. Dzieło modlitwy Diecezji Warszawsko – Praskiej na pamiątkę po nawiedzeniu naszej parafii przez NM Pannę w Ikonie Jasnogórskiej będzie w najbliższą sobotę 19 czerwca. Rozpoczniemy  naszą całodzienną adorację Mszą św. o godz. 9.00. O godz. 8.45 Godzinki ku czci NM Panny.  Przez uczestnictwo we Mszy św., wspólną modlitwę oraz indywidualną  adorację przed Najświętszym Sakramentem, będziemy prosić o Boże błogosławieństwo dla wszelkich przedsięwzięć podejmowanych w naszej diecezji. Będziemy również polecać Bogu i prosić o orędownictwo Matki Bożej dla rodzin  naszej parafii: o umocnienie wiary, nadziei i miłości. Do wspólnej modlitwy zapraszamy parafian, w szczególności dzieci, młodzież, wszystkie zespoły modlitewne, działkowiczów i gości. Szczegóły programu w gablocie przy wyjściu z kościoła i stronie internetowej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę 20 czerwca, zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa. Odprawiamy je codziennie. W tygodniu: we wtorek i czwartek  po Mszy św. porannej o godz. 7.00; w pozostałe dni przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.30; w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00. W najbliższą sobotę z racji całodziennej adoracji przed Najśw. Sakramentem, nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30
  6. Wszystkim naszym parafianom i osobom przebywającym w naszej parafii życzymy spokojnej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  06 – 13.06.  2021r.

Nd.  13. VI. 2021    11  NIEDZIELA ZWYKŁA
g. 9.00  + Zm. rodziców; Janinę i Benedykta, Janinę Piwowarskich; Mieczysława Załęskiego.
g. 11.00 Int. zam.
g. 18.00 Int. zam.
Pn.  14.VI
g. 18.30    Nabożeństwo czerwcowe
g. 19.00   Int. wolna
Wt.  15. VI      g.   7.00     Int. wolna Nabożeństwo czerwcowe
Śr.  16. VI
g. 18.30    Nabożeństwo czerwcowe
g. 19.00  + Janinę i Kazimierza Mańk; Józefę, Aleksandra i Tadeusza Więcek
Czw. 17. VI     g.   7.00     Int. wolna Nabożeństwo czerwcowe
Pt.   18. VI
g. 18.30     Nabożeństwo czerwcowe
g. 19.00 + Ewę  Drzażdżyńską  w m-c po śm.
Sob.   19. VI        DIECEZJALNY  DZIEŃ  SKUPIENIA
g. 9:00  Msza św. Rozpoczęcie adoracji Najśw. Sakramentu; litania do Najświętszej Maryi Panny
g. 17.30.    Nabożeństwo czerwcowe
g. 18.00    + Janinę Popielarz w 3 rocz. śm.
Nd.  20. VI. 2021    12  NIEDZIELA ZWYKŁA
g. 9.00  Int. zam
g. 11.00 + Jana Getka
g. 13.00 + Mariannę Apolinarego Łaszcz; Czesława Szpadkiewicza