15 Listopad 2020 – 33 Niedziela Zwykła

15 Listopad 2020 – 33 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary składane na tace w naszej diecezji przeznaczone są na Seminarium Duchowne.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada IV Światowy Dzień Ubogich. W tym roku hasłem tego dnia są słowa: „Wyciągnij rękę do ubogiego” (Syr, 7,32).
  3. Od I  niedzieli Adwentu będzie można w naszym Kościele zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny, które w tym dniu zostaną pobłogosławione dla naszej wspólnoty parafialnej.
  4. W poniedziałek 16 listopada wspomnienie NM Panny Ostrobramskiej; w środę bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy; w sobotę 21 listopada  Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.
  5. W przyszłą niedzielę 22 listopada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Uroczystość ta kończy obecny rok liturgiczny.
  6. Przypominamy, że w związku z kolejnymi obostrzeniami, od dnia 07 listopada br. weszły w życie nowe zmiany w ograniczeniach w Polsce, związane z epidemią koronawirusa (Covid–19). Dotyczy to również miejsc kultu religijnego. Według nich liczba osób uczestniczących we Mszy św. lub innym obrzędzie religijnym jest zależna od powierzchni świątyni. W kościele na jedną osobę musi przypadać co najmniej 15 m2 Mając na uwadze powierzchnie przeznaczoną do kultu religijnego naszej świątyni w Kuligowie (170,52m2), maksymalnie może uczestniczyć   11 osób.
  7. Wszystkim parafianom, działkowiczom i gościom  życzę zdrowia, dobrego duchowego przeżycia niedzieli  i  spokojnego, błogosławionego tygodnia.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Intencje Mszalne 15 – 22  Listopad  2020r.

Nd.  15. XI     33  Niedziela Zwykła
g. 9.00   + Henryka i Leokadię Oleśkiewicz
Pn.   16. XI        g.  18.00  + Barbarę Teresę Mianowską   /7/
Wt.  17. XI        g.    7.00  Int. wolna
Śr.   18. XI        g.  18.00  + Sylwestra Czesława Grzeszkiewicz /4/
Czw. 19. XI        g.    7.00   Int. wolna
Pt.    20. XI        g.  18.00  + Sylwestra Czesława Grzeszkiewicz  /5/
Sob.  21. XI         g.  18.00  Int. zam.
Nd.  22. XI    JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA UROCZYSTOŚĆ
g. 9.00   Int. zam