13 wrzesień 2020 – 24 Niedziela Zwykła

13 wrzesień 2020 – 24 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do  I Komunii świętej.
  2. W poniedziałek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. o godz. 19.00. W parafii Dąbrówka odpust parafialny.
  3. W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tace w całej naszej diecezji przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  4. W piątek 18 września przypada liturgiczne święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  5. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy dobrego wypoczynku, udanej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  13 – 20 wrzesień  2020r.

Nd.  13. IX      24  Niedziela Zwykła
g. 11.00  Int. zam.