06 wrzesień 2020 – 23 Niedziela Zwykła

06 wrzesień 2020 – 23 Niedziela Zwykła

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy świętej o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. Po adoracji spotkanie Służby Liturgicznej Ołtarza. Zapraszam wszystkich chętnych chłopców i młodzieńców. Bliskość ołtarza, a tym samym Jezusa to nie tylko wyróżnienie, ale też szansa pełniejszego duchowego rozwoju.
  2. Poświęcenie przyborów szkolnych w związku z nowym rokiem dzisiaj podczas Mszy św. o godz.11.00. Zapraszamy w sposób szczególny dzieci z klas  0  i  I.
  3. Tydzień temu dla poszkodowanych mieszkańców Bejrutu zebraliśmy 600 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Począwszy od dnia dzisiejszego nie będzie już dodatkowej Mszy św. w niedzielę o godz. 13.00 tylko o godz. 9.00 i 11.00.
  5. W przyszłą niedzielę 15 września po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  6. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny, a za tydzień taca na Wyższe Seminarium Duchowne.
  7. Począwszy od dnia dzisiejszego możemy zamawiać intencje mszalne na rok 2021.
  8. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywającym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  06 – 13 wrzesień  2020r.

Nd.  06. IX      23  Niedziela Zwykła
g. 11.00 + Hieronima Gałeckiego w 1 rocz. śm.
Pn.  07. IX        g.  19.00  Int. wolna
Wt.  08. IX        g.    7.00  Int. wolna
Śr.   09. IX        g.  19.00  O Boże błog. i łaski, opiekę Matki Bożej dla Oriany i Patryka
Czw. 10. IX        g.    7.00  Int. wolna