19 Lipiec 2020 – 16 Niedziela Zwykła

19 Lipiec 2020 – 16 Niedziela Zwykła

1. W środę 22 lipca przypada liturgiczne święto św. Marii Magdaleny; w czwartek 23 lipca św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, a w sobotę 25 lipca święto św. Jakuba, Apostoła.
  2. W przyszłą niedzielę 26 lipca po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów z racji  św. Krzysztofa patrona podróżujących. Dziękując Panu Bogu za Jego opiekę możemy wesprzeć polskich misjonarzy ofiarą na zakup transportu.
  3. Solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i opieki św. patronów, a naszym parafianom, działkowiczom i gościom dobrego wypoczynku, udanej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intecje Mszalne  19  – 26 Lipiec  2020r.

Nd.  19. VII      16  Niedziela Zwykła
Pn.   20. VII       g.  19.00  Int. wolna