05 Lipiec 2020 – 14 Niedziela Zwykła

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy świętej o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. Po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
  2. W sobotę 11 lipca przypada liturgiczne święto św. Benedykta, patrona Europy.
  3. Msza św. w intencji uczestników nabożeństw czerwcowych w poniedziałek 13 lipca o godz. 19.00.
  4. Dzieło modlitwy Diecezji Warszawsko – Praskiej w naszej parafii będzie w piątek 17 lipca. Każda parafia w naszej Diecezji przeżywa dzień modlitwy w intencji diecezji. Rozpocznie się Godzinkami do NM Panny o godz. 7.45. Przez uczestnictwo we Mszy św., modlitwę, wspólną i indywidualną adorację przed Najświętszym Sakramentem, będziemy prosić o Boże błogosławieństwo dla wszelkich przedsięwzięć odejmowanych w naszej diecezji. Będziemy polecać Bogu i prosić o orędownictwo Matki Bożej dla rodzin  naszej parafii: o umocnienie wiary, miłość i pokój. Do wspólnej modlitwy zapraszamy parafian, w szczególności dzieci, młodzież, wszystkie zespoły modlitewne, działkowiczów i gości. Szczegóły programu zostaną  przekazane w przyszłą niedzielę.
  5. Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców z racji św. Krzysztofa patrona podróżujących, odbędzie się w naszej parafii w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy św.
  6. Przypominamy, że zwyczajem lat ubiegłych w okresie od 1 maja do  30 września wieczorna  Msza św. w dni powszednie ( poniedziałek, środa, piątek i sobota) odprawiana  jest o godzinie 19.00.
    Od pierwszej niedzieli czerwca i w okresie wakacyjnym (do końca sierpnia) odprawiana jest w naszym kościele dodatkowa trzecia Msza św. o godz. 13.00.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywającym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  05  – 12 Lipiec  2020r.

Nd.   05. VII      14  Niedziela Zwykła
g. 9.00   + Ewę Diakowską; Józefa Jusińskiego i Leszka Klimkiewicza
Pn.   06. VII       g.  19.00  + Stanisławę i Mariana Chacińskich
Wt.  07. VII        g.    7.00  Int. wolna
Śr.   08. VII       g.  19.00  O Boże błog. i łaski, opiekę Matki Bożej dla Beaty i Michała w 10 rocz. ślubu oraz ich dzieci
Czw. 09. VII      g.    7.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące
Pt.   10. VII       g.  19.00  + Krzysztofa i Halinę Augustyniak
Sob. 11. VII       g.  19.00  + Jana Staśkiewicza w 4 rocz. śm.
Nd.  12. VII      15  Niedziela Zwykła
g. 9.00   + Zdzisława Czarneckiego
g. 13.00 + Irenę Trosińską w1 rocz. śm. i Jerzego Trosińskiego Annę i Piotra Bąbik