17 Maj 2020 – VI NIEDZIELA WIELKANOCY

17 Maj 2020 – VI NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia SakramentuBierzmowania.
  2. W poniedziałek 18 maja będziemy przeżywać 100 –lecie urodzin  św. Jana Pawła II, wielkiego obrońcę życia , rodziny, zatroskanego o pokój na całym świecie. W swoich modlitwach przez Jego wstawiennictwo prośmy Boga o łaski w intencjach  naszych rodzin, parafii i Ojczyzny.
  3. W piątek 22 maja rozpoczyna się nowenna do Ducha  Świętego  przed Uroczystością  Zesłania  Ducha  Świętego. W tym dniu spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu Bierzmowania. Msza św. o godz. 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę 24  maja po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na krótkie spotkanie RadęDuszpasterską.
  5. Ze względu na złagodzenie restrykcji związanych z pandemią koronawirusa (Covid–19), od dnia dzisiejszego tj. 17 maja br. wchodzą w życie nowe przepisy w Polsce. Dotyczą one również miejsc kultu religijnego. Według nich liczba osób uczestniczących we Mszy św. lub innym obrzędzie religijnym jest zależna od powierzchni świątyni. Obecnie w kościele na jedną osobę musi przypadaćco najmniej 10 m2 powierzchni. Mając na uwadze powierzchnie przeznaczoną do kultu religijnego naszej świątyni w Kuligowie (170,52m2), maksymalniemoże uczestniczyć 17 osób.
  6. Wszystkim naszym parafianom i osobom przebywającym w naszej parafii życzymy spokojnej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne 17 – 24 maj 2020 r.

Nd.  17. V       VI  Niedziela Wielkanocy
g. 9.00 + Marię i Edwarda Dobek  /17/