19 Kwiecień 2020 – II NIEDZIELA WIELKANOCY – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. Dziś z racji Święta Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz.11.00 wspólnie odmówimy koronkę do Miłosierdzia  Bożego. Z tą modlitwą związana jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego dla tych, którzy wolni są od przywiązania do grzechu i są w stanie łaski uświęcającej. Taca dnia dzisiejszego przeznaczona jest na dzieła charytatywne „Caritas” naszej Diecezji.
  2. W najbliższy czwartek 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  3. W sobotę 25 kwietnia Uroczystość św. Marka  W tym dniu dniu modlimy się o urodzaje oraz o błogosławieństwo Boże dla  pracujących w rolnictwie. W swoich modlitwach pamiętajmy o ks. bp. Marku Solarczyku, który w tym dniu obchodzi imieniny.
  4. Począwszy od dnia jutrzejszego tj. 20 kwietnia br. wchodzą w życie nowe zmiany w ograniczeniach w Polsce, związane z epidemią koronawirusa (Covid–19). Dotyczy to również miejsc kultu religijnego. Według nich liczba osób uczestniczących we Mszy św. lub innym obrzędzie religijnym będzie zależna od powierzchni świątyni. W kościele na jedną osobę musi przypadać co najmniej 15m2 powierzchni. Mając na uwadze powierzchnie przeznaczoną do kultu religijnego naszej świątyni w Kuligowie (170,5m2), maksymalnie może uczestniczyć 11 osób.
  5. Wszystkim naszym parafianom i osobom przebywającym w naszej parafii życzymy spokojnej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  19 – 26 kwiecień 2020r.

Nd.  19. IV  II Niedziela Wielkanocy Niedziela Miłosierdzia Bożego
g. 9.00   + Piotra Zielińskiego i Stefana Blok
g. 11.00 + Leokadię i Jana Baranowskich; dziadków Baranowskich i Jusińskich
Pn.     20. IV        g.     18.00  O Boże błogosławieństwo i łaski, opiekę Matki Bożej dla Karoliny i Karola
Wt.   21. IV         g.    7.00  Int. wolna
Śr.    22. IV         g.  18.00  + Janinę Garbacz w 19 rocz. śm.
Czw. 23. IV         g.    7.00  Int. wolna
Pt.    24. IV          g.  18.00  + Jadwigę w 18 rocz. śm. i Romana Kostrzewów
Sob.  25. IV         g.  18.00   Int. zam.
Nd.  26. IV       III  Niedziela Wielkanocy
g. 9.00   Int. wolna
g. 11.00 Int. zam.